Несподіваний провал. Мілевський не врятував Динамо Брест від ганьби

Брестське Динамо у 9 турі чемпіонату Білорусі зустрічалося з Енергетиком БГУ.

Доволі несподівано у стартовому складі Динамо не знайшлося місця головній зірці команди — Артем Мілевський залишився у запасі. Ще один ексгравець київського Динамо Євген Хачеріді продовжує відбувати 5-матчеву дискваліфікацію. Олександр Нойок пропускав матч через перебір жовтих карток.

Початок першого тайму був за господарями поля.

Гравці Енергетика набагато краще виходили з оборони в атаку і намагалися довести справу до удару. Так було і після проходу Умарова. Гравець Енергетика пробив з дальньої відстані під поперечку, але по центру воріт — Павлюченко перевів м’яч на кутовий. Динамо відповіло небезпечним ударом зі штрафного — Кисляк пробив над поперечкою.

Хороший момент був у Яхшибаєва. Він непогано розвернувся перед штрафним майданчиком Динамо і сильно пробив у правий від голкіпера кут. Павлюченко дещо невдало відбив м’яч у стійку власних воріт, але фарт був на боці голкіпера  — гравець Енергетика не встиг добити м’яч у ворота.

Енергетик таки перетворив свою ігрову перевагу на гол наприкінці першого тайму. Мавату навісив з лівого флангу, Юдчиць скористався помилкою голкіпера на виході, скинув на Бакича, який і відзначився першим голом у матчі — 1:0.

Енергетик БГУ відкриває рахунок у матчі з Динамо Брест 💥 Груба помилка голкіпера гостей Павлюченка 😱 Наші партнери – @parimatch.ukraine #footballhub #energeticbgu #dynamobrest #pavluchenko #футболхаб #енергетикбгу #динамобрест #павлюченко #бакич

A post shared by Footballhub (@foothubua) on May 16, 2020 at 6:34am PDT

За таких обставин по перерві можна було очікувати на вихід Артема Мілевського.

Другий тайм розпочався для команди із Бреста дуже невдало. Мавату обікрав захисника на лівому фланзі, прострілив у штрафний майданчик гостей, де на передачу вже чекав Юдчиць. Удар білоруса – і 2:0 на користь Енергетика. Рятувати динамівців на 62 хвилині матчу вийшли Артем Мілевський та Денис Лаптєв. І одразу Динамо притисло Енергетик до їхніх воріт.

Остаточно поховати Брест міг Яхшибаєв. Нападник Енергетика класно пробивав з дальньої відстані під поперечку, але Павлюченко кінчиками пальців перевів м’яч на кутовий. Та й загалом, Яхшибаєв у цьому матчі просто затероризував захисників Динамо.

Яхшибоєв філігранно прокинув поміж ніг Кікі 😍 Відчуйте цей біль захисника Динамо Брест 😁 Наш партнер – @parimatch.ukraine #footballhub #energeticbgu #dynamobrest #kiki #футболхаб #динамобрест #енергетикбгу #яхшибоєв #кікі

A post shared by Footballhub (@foothubua) on May 16, 2020 at 6:44am PDT

Брест відповів лише декількома ударами повз ворота. Захисники Динамо навіть могли привезти гол у власні ворота. Їхні незрозумілі дії дозволили Тве вискочити сам на сам із голкіпером. Павлюченко врятував партнерів від ганьби. Кисляк вже у компенсований час скоротив відставання у рахунку. Але на більше динамівців не вистачило — 2:1.

Цілком закономірна перемога Енергетика БГУ. Динамо не створило серйозних проблем господарям поля.

Динамо поки у першій шістці, але вже за декілька годин динамівців із шостого місця може посунути солігорський Шахтар Юрія Вернидуба. Поєдинок Шахтар Солігорськ — Славія Мозир дивіться на нашому YouTube-каналі.