Футболіст київського Динамо зумів перевершити головних зірок ТОП-чемпіонатів Європи. Аналітичний відділ редакції FootballHub вивчив статистичні показники Wyscout і виявилося, що представник УПЛ став найкращим за одним із ключових компонентів.

За загальною кількістю обводок найкращим у чемпіонаті України є півзахисник Маріуполя Вакула – 91 спроба. Однак найефективнішим є півзахисник Динамо. Віктор Циганков має найвищий відсоток вдалих обводок в УПЛ. На рахунку вінгера Динамо 67,27% вдалих спроб обіграшів суперника. Тепер порівняємо ці цифри з показниками футболістів ТОП-5 чемпіонатів.

Найкращий відсоток вдалих обіграшів опонентів має півзахисник Мілана Сусо – 66,1%. Але до рейтингу чомусь не включені Ліонель Мессі (65,4%) та Кріштіану Роналду (63,8%). Та навіть із врахуванням 5-разових володарів Золотого М’яча ефективність дриблінгу залишається найкращою у Віктора Циганкова (67,2%).

Також відзначимо і Владислава Вакулу, який за загальною кількістю увійшов до ТОП-5. Гравець Маріуполя поступився Заа із Кристал Пелас (111 спроб), але розділив другу позицію із футболістом Ніцци Атталем – в обох по 91 спробі обіграшу.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Челсі знову пропонує контракт ексзірці Шахтаря. Йому належить історичний рекорд в АПЛ

Історія з новим контрактом триває. …