Несправжній король. Франція завдяки скандальному голу виграє Лігу Націй

Зіркова битва в Мілані

Збірні Іспанії та Франції довго не тішили вболівальників фінального матчу Ліги націй класним футболом. Переповнені зірками команди Енріке та Дешама більше години змагалися в пішому футболі, швидкість якого явно не відповідала статусу команд.

Страждання з нулем небезпечних моментів закінчилося на 63 хвилині

Тео Ернандес своїм ударом у поперечку воріт іспанців розпочав просто шалену п’ятихвилинку цього фіналу.

Не встигли режисери трансляції підібрати повтор пострілу француза, а збірна Іспанії вже вийшла вперед! Оярсабаль після закидання від Бускетса обіграв незграбного Упамекано і пробив точно у дальній кут воріт Льоріса – 1:0!

Минула хвилина, а табло на Сан-Сіро знову засвідчувало рівність у рахунку. Карім Бензема не зустрів опору з боку суперників і з кута штрафного майданчика пробив у дальню девятку воріт Унаї Сімона. Голкіпер Атлетика з Більбао зачепив м’яч пальцями, лише додавши голу ефектності – 1:1!

Голи розв’язали ноги інертним французам, які на 80 хвилині забили ще раз!

Ернандес розрізним пасом вивів Мбаппе віч-на-віч із Сімоном, а там форвард ПСЖ без проблем розібрався зі своїм опонентом – 1:2. Питання до арбітрів стосовно офсайду у Мбаппе залишимо відкритим. Ерік Гарсія зачепив м’яч, але Мбаппе все ж скористався своїм незаконним положенням у цьому епізоді:

На останніх хвилинах підопічні Луїса Енріке кинулися відіграватися. Оярсабаль класну злету пробивав у кут воріт збірної Франції – Льоріс врятував.

Французи могли на контратаці добити номінальних господарів, але все той же Мбаппе змарнував супершанс своєї команди, пробивши з меж штрафного майданчика просто в руки Сімону.

Вже у компенсований до другого тайму час Льоріс ще раз врятував! Тепер голкіпер Тоттенгема потягнув потужний удар Єремі Піно.

Тож, 2:1 – Франція з присмаком скандалу виграє Лігу націй.