Джанлуїджі Буффон – це жива легенда. Навряд чи хто в світі не поважає цього голкіпера. Однак 6 жовтня стало на один привід більше респектувати цьому воротареві. Річ у тім, що у матчі з Македонією Буффон вийшов у складі своєї збірної у 172-ге. А це означає, що відтепер Джиджи є абсолютним європейським рекордсменом за цим показником. Найближчим європейським конкурентом є Ікер Касільяс зі 167 матчами в своєму активі.

Попри значне персональне досягнення, Буффон не зміг допомогти збірній Італії перемогти збірну Македонії 1:1. Для італійців все починалось добре, гол К’єлліні на 40 хвилині, загальна перевага на полі. Однак на 77 хвилині македонці, буквально, за 3 передачі розрізали всю оборону італійців та зрівняли рахунок.

Як наслідок, скуадра адзурра може розраховувати лише на 2 місце у групі G, подарувавши перше місце Іспанії. До слова, Червона Фурія вже кваліфікувалася до фінальної частини ЧС-2018. За тур до кінця відбору в Європі такими ж щасливчиками стали ще три команди: Англія, Бельгія та Німеччина. Вони приєдналися до господарів чемпіонату світу – росіян, що автоматично беруть участь у домашньому турнірі, оскільки є його організаторами.

Окрім Росії та європейського квартету, на мундіалі вже точно зіграють Японія, Мексика, Південна Корея,Саудівська Аравія, Бразилія та Іран.