Нестримна машина. Нападник збірної України знову забиває. ВІДЕО

Українець забиває у третьому матчі поспіль

У 27-му турі чемпіонату Бельгії Гент на виїзді зіграв у нічию з Мехеленом Мар’яна Шведа 1:1. Швед не грав через травму м’яза, а от форвард збірної України Роман Яремчук відзначився голом. На 10-й хвилині матчу Тіссудалі підхопив м’яч у штрафному майданчику Мехелена і віддав чудову передачу на Яремчука поміж захисників. Українець, не довго роздумуючи, в дотик пробив під поперечку – 1:0 на користь Гента.

Animated GIF

Та раділи гості недовго. Вже на 16-й хвилині господарі поля розіграли чудову комбінацію біля воріт Гента, яка закінчилася точним ударом Сторма з одинадцяти метрів під стійку.

Попри всі інші спроби обох команд забити бодай ще один м’яч, матч так і закінчився з нічийним результатом 1:1.

Після цього поєдинку Гент набирає 37 пунктів і продовжує посідати 12-те місце в Лізі Жупіле. Для Яремчука це вже 17 забитий м’яч за бельгійський клуб поточного сезону в усіх турнірах.

Нагадаємо, що у матчі попереднього туру з Мускроном Роман Яремчук відзначився хет-триком.

Читайте також: Битва титанів. Ліверпуль позмагається з Ман Сіті та МЮ за молодого таланта та В одному списку з гравцями АПЛ та Примери. Футболіст Шахтаря у символічній збірній