Невгамовний. Форвард збірної України знову відзначився голом! ВІДЕО

Гент продовжує битися за Лігу Конференцій.

Гент у 5 турі плей-оф матчів Ліги Жупіле вдома приймав Стандард. Господарі відкрили раухнок вже на 7 хвилині, коли після передачі від Кумса ізраїльтянин Маледе пробив точно під поперечку воріт 41-річного Жилле – 1:0.

Після перерви Гент віддав ініціативу супернику, зробивши акцент на контратаки, і у компенсований до другого тайму час це принесло результат. Туссудалі вийшов віч-на-віч з Жилле і продемонстрував свій альтруїзм – пас Яремчуку на порожні ворота – 2:0!

Для гравця збірної України цей гол став 23-тім у 42 матчах за Гент цього сезону.

Радість перемоги з Яремчуком серед інших партнерів розділили ще два українці – Безус і Пластун. Обоє зіграли в цьому матчі.