Євген Коноплянка підкорив мільйони не лише українських сердець завдяки своїй яскравій та результативній грі. Однак не лише футбольними навичками славиться українець. Його вирізняє і гарне почуття гумору. Коно ніколи не втратить моменту для жарту над партнерами.

Це нормальна ситуація, друже

Так Коноплянка прокоментував дану світлину. Марокканець Харіт програв Євгену партію у більярд. Щоправда невдовзі вже сам українець позував із синім носом поряд з партнером по Шальке Горетцкою.

Kono Open

Не дивно, що часто в епіцентрі жартів українця опиняються його друзі. Це ж сталось після партії у теніс між Євгеном Коноплянкою та Денисом Олійником.

ТутанОлійник

Євген тріумфує не лише на футбольному полі. В грі у більярд товариш по усіх видах спорту Олійник знову виявився переможеним і отримав справедливе та кумедне покарання.

Перукарські експерименти

Микола Морозюк – штатний цирюльник національної збірної України. У цьому вирішив особисто переконатись Коноплянка. Однак не забув і потролити партнера по головній команді країни.

Майже хокеїст

Коно змінює професію? Євген повправлявся у хокейній майстерності. Але чому на траві?

Гімн, або педалі

Вінгер Шальке любить весело проводити час в розташуванні національної збірної. Схоже, Коноплянка обзавівся персональним водієм.

Карате Кід

Євген Коноплянка веселий та доброзичливий. Але краще не зліть футболіста. Він може показати свою темну сторону.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Новак Олександр
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

#ПОКАЖИФАНАТАМ. Обирай красуню третього туру

Супер-конкурс на FootballHub триває і ми вже відібрали претенденток на звання Вболівальниц…