Епізод із незарахованим голом Десни у матчі з Шахтарем став предметом суперечок серед журналістів та вболівальників. УПЛ пояснила дії арбітра.

У матчі 19-го туру УПЛ між Шахтарем та Десною арбітри за допомогою системи VAR скасували гол Гуцуляка на 59-й хвилині. Питання були до того, чи варто було зараховувати офсайд у Філіппова, який віддавав передачу на Гуцуляка. І ось як в УПЛ пояснили дії арбітра:

Відеоасистентом арбітра були зафіксовані два положення “поза грою”, які сталися одне за одним, у нападників команди гостей.

1) В момент удару по воротах з боку футболіста гостей (Олексій Гуцуляк — прим.ред.) його партнер по команді (Олександр Філіппов), який отримав м’яч після рикошету, а не після навмисної гри, перебував у положенні “поза грою”. І тому таке положення поза грою є таким, що заслуговує покарання за отримання неправомірної вигоди в результаті перебування у такому положенні.

2) Гравець гостей, який отримав передачу, пробиває по воротах, але на траєкторії польоту м’яча перебуває ще один його партнер по команді (Йонас Тамм — прим.ред.), який здійснює неправомірне втручання шляхом перекриття лінії огляду воротаря господарів.

Дії бокового судді є правильними — він не підняв прапорець, оскільки він не мав втручатися у складні та міліметрові ситуації. Правильними також є дії арбітра — згідно з Протоколом у таких випадках він не має здійснювати ПНП (Перегляд На Полі), а лише спиратися на результати перевірки з боку відеоасистентів

Нагадаємо, Шахтар у тому матчі здобув перемогу на останніх хвилинах поєдинку завдяки диво-голу Марлоса.

Щодо епізоду із забитим м’ячем Карпатами у матчі з Дніпром-1 УПЛ і суддівський корпус пояснень не надали.

Читайте також: Наш футбол нікому не потрібен? Жахлива відвідуваність УПЛ, за яку соромно.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Ярмоленко знову міг стати героєм Вест Гема. Ньюкасл не дозволив

Вест Гем Андрія Ярмоленка у 33 турі АПЛ зустрічався із Ньюкаслом. Андрій Ярмоленко розпочи…