Загнали австрійців. Нідерланди без проблем перемагають наступного суперника збірної України

Збірна Нідерландів після емоційного матчу з українцями вдома зіграла з АвстрієюПідопічні Де Бура, як і в матчі з командою Шевченка, видали потужний старт

Як і в матчі із синьо-жовтими активністю виділився Думфріс. Захисник ПСВ на 9 хвилині заробив пенальті! Алаба не встиг за прудконогим гравцем суперника і наступив тому на ногу. Арбітр після підказки відеоасистента сам переглянув епізод і призначив одинадцятиметровий. З позначки Депай переграв Бахманна, поціливши точно у кут воріт австрійців – 1:0.

Забитий м’яч заспокоїв господарів, які зменшили свій тиск на ворота гостей і навіть дали тим створити свій момент. Баумгартнер змістився з флангу в центр і потужно пробив. Де Лігт головою відбив удар півзахисника Гоффенгайма.

Господарі поля подивилися на атакувальні потуги австрійців, а потім і собі взялися марнувати нагоди. Кінець першого тайму перетворився на парад втрачених можливостей збірною Нідерландів. Спочатку Депай після пасу Вегхорста з декількох метрів пробив вище воріт Бахманна. А за декілька хвилин Вейналдум після прориву і передачі Ван Анхолта влучив в Ульмера, який закривав кут власних воріт.

Другий тайм гості розпочали активніше, а забивати мали господарі

Де Врей вдарив після подачі з кутового – Бахманн відбив на Де Лігта, добивання якого прийшлося в захисника суперника. М’яч після рикошету пройшов поруч зі стійкою воріт збірної Австрії.

На 64 хвилині Франк Де Бур провів заміну, яка зіграла вже за дві хвилини. Депай вивів Малена віч-на-віч із Бахманном і нападник ПСВ зіграв альтруїстично, віддавши пас на порожні ворота Думфрісу – 2:0!

Photo by Dean Mouhtaropoulos/Getty Images

Алаба мав нагоду виправитися за свою помилкою з пенальті в першому таймі, але м’яч після удару новоспеченого гравця Реала пройшов поруч із дев’яткою воріт Стекеленбурга.

Нідерландці заспокоїлися, чим ледь не скористався Онісіво на 84 хвилині. Калайджич навісив на форварда Майнца, який ударом головою з лінії воротарського майданчика господарів цілив у ближній кут. Стекеленбург зіграв надійно і м’яч упіймав.

2:0 – збірна Нідерландів упевнено перемагає і виграє групу С! Австрія у матчі з Україною вирішить долю путівки в плей-оф із другої сходинки цього квартету. Наразі Україна друга за рахунок більшої кількості забитих м’ячів (4-4 проти 3-3 в австрійців).