Німеччина безславно вилетіла з Чемпіонату світу

Чому чемпіони світу зазвичай не виходять з групи? Не знаю, чому це було в інших. У нас такого не буде, – пообіцяв Йоахім Льов після поразки Мексиці у першому турі.

Далі збірна Німеччини в меншості (!!!) обіграла Швецію завдяки божевільному удару Тоні Крооса на 95-й хвилині (!!!) – 2:1.

Щоб вийти у плей-оф Чемпіонату світу німцям у заключному матчі групи потрібно було обіграти Південну Корею. У группі F так все склалося, що навіть азіатські тигри з нулем очок ще не гарантували собі вильоту.

У паралельному матчі Швеція зустрічалася з Мексикою. Синьо-жовтим потрібна була перемога, а мексиканців влаштовувала і нічия.

Перші тайми в обидвох матчах завершилися без голів. Взагалі.

Спека почалася на 50-й хвилині. Збірна Швеції забила такий важливий і потрібний для себе м’яч. Аугустінссон відзначився з передачі Классона. Після цього м’яча шведи вийшли на перше місце у групі.

На 60-й хвилині Швеція отримала право на пробиття пенальті. Там і до VAR не ходи. До м’яча підійшов Гранквіст. А відомо, що капітан синьо-жовтих не марнує такі нагоди. Так і сталося. 33-річний захисник зробив рахунок 2:0.

Тим часом зірки збірної Німеччини виглядали все приреченіше. Нічого не виходило у чемпіонів світу. А от корейці створювали момент за моментом.

На 88-й хвилині Хуммельс міг стати героєм нації, але пробив плечем вище воріт.

А потім стався ЖАХ для збірної Німеччини. І сенсація від Південної Кореї.

Кім Ен Гвон забив м’яч і шалено святкував разом з командою. Спочатку арбітр не зарахував гол через офсайд, але на допомогу прийшов VAR.

Технології показали, що м’яч відскочив від Крооса, тому гол справедливо зарахували. Це кінець! Німеччина вилітає з Чемпіонату світу. З останнього місця з групи. Така вона реальність.

На 96-й хвилині Південна Корея забила вдруге. І як забила! Нойер пішов мало не в чужий штрафний майданчик і втратив м’яч. Сон Хін Мін отримав довго передачу і забив в абсолютно порожні ворота.

Німеччина більше не чемпіон світу. Планета отримає нового короля. А Південна Корея красиво попрощалася з турніром.

Швеція перемогла Мексику з рахунком 3:0 завдяки автоголу Альвареса і вийшла з групи з першого місця. Сюрприз?

Йоахім Льов не дотримав своєї обіцянки. Більше того, Німеччина вперше в історії вилетіла з Чемпіонату світу на стадії групового етапу.

Футбол – проста гра. 22 футболісти грають 90 хвилин і німці вже не завжди виграють, – написав Гарі Лінекер відразу після матчу.