Німеччина врятувалася у матчі з Угорщиною. Роналду з пенальті вистояв проти натиску Франції

Збірна Угорщини закохала в себе вболівальників по всій Європі після неймовірної битви з ФранцієюНімеччина – Угорщина

На поєдинок із Німеччиною угорців у же не розглядали, як хлопчиків для побиття, але все одно фаворитом були німці.

Підопічні Йоахіма Льова розбили незрозумілу Португалію 4:2 у попередньому турі, аж раптом нарвалися на грамотну і міцну оборону угорців. Підопічні Марко Россі вибудували стіну в захисті і дуже швидко упіймали господарів Альянц Арени на контратаці. На 11 хвилині Шолой подав на Салая і нападник Майнца головою переправив м’яч у сітку воріт – 0:1!

Німці кинулися в атаку, але зламали зуби. Самовідданість збірної Угорщини не дала німцям забити у першому таймі.

Другий тайм розпочався із заміни, яка вирішила долю цього поєдинку. Гюндогана поміняв Горецка.

На 65 хвилині господарі забили після помилки Гулачі. Голкіпер збірної Угорщини невдало зіграв на виході, пролетівши повз м’яч, чим і скористався Кай Гверц. Йому залишилося влучити у порожні ворота суперника – 1:1.

Підопічні Россі відповіли миттєво! Угорці розвели м’яч з центра поля і в декілька передач вивели Шафера віч-на-віч із Ноєром. Молодий півзахисник виграв забіг у Сане і головою проштовхнув м’яч повз голкіпера збірної Німеччини – 1:2!

Німці мали вдруге пробивати стіну захисту гостей і це їм вдалося. На 84 хвилині масована атака господарів закінчилася ударом Горецки з меж штрафного майданчика угорців – м’яч після рикошету від захисника збірної Угорщини ледь-ледь зачепив ногу Гулачі і влетів у кут воріт – 2:2.

Photo by Alexander Hassenstein/Getty Images

Збірна Німеччини втримала необхідний результат, який вивів команду Льова у плей-оф.

Португалія – Франція

У паралельній зустрічі Португалія таким самим результативним миром розійшлася з Францією – 2:2. За португальців двічі з пенальті відзначився Роналду, а за французів дублем (1 гол з пенальті, а інший з гри) відповів Бензема.

Французи виграли групу F, німці – другі, а португальці – на третій сходинці. Симпатичні угорці залишають турнір.