Німецька машина мчить до чергового тріумфу в Лізі чемпіонів. Баварія без шансів знищує Лаціо. ВІДЕО

Мюнхенці показали справжній клас

Баварія у виїзній зустрічі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з Лаціо мала певні кадрові проблеми. У мюнхенців через травми і хвороби були відсутні Гнабрі, Мюллер (який є одним із найкращих бомбардирів команди цього сезону), Павар, Толіссо та Дуглас Коста. У стартовому складі німців на цей матч вийшов 17-річний Мусіала, який хоч і провів уже 26 поєдинків, але здебільшого виходив на заміну. У Лаціо ж були лише дві втрати у захисті. Через травму не могли зіграти центральні захисники римлян Стефан Раду та Луїс Феліпе і Сімоне Інзагі був змушений випустити на цей поєдинок Мусаккіо.

Попри відсутність деяких ключових гравців та невдалі результати останніх поєдинків з Армінією і Айнтрахтом, Баварія все ж вважалася фаворитом у цій зустрічі. І досить швидко гості підтвердили цей статус. На старті поєдинку мюнхенці розіграли непогану комбінацію. Алаба виконав подачу на дальню стійку на Кімміха, той другим дотиком простілив на Левандовського, але нападник Баварії не влучив по м’ячу.

Та за декілька хвилин польський форвард виправився. Мусаккіо дуже слабко віддав передачу на Пепе Рейну і Левандовський перехопив м’яч у штрафному майданчику Лаціо. Нападник обіграв голкіпера і з лівої пробив у порожні ворота – 0:1.

В середині тайму підопічні Ганса-Дітера Фліка подвоїли перевагу. Мусіала отримав м’яч поблизу воріт Лаціо, обробив його і майже з лінії штрафної зони завдав удару точно у кут воріт – 0:2. Для 17-річного англійця це дебютний гол у Лізі чемпіонів.

Інзагі швидко зреагував на перебіг подій на футбольному полі і вже на 31-й хвилині замінив Мусаккіо і випустив замість нього Лулича. Проте ця заміна не надто допомогла римлянам.

Наприкінці першого тайму чинний володар Кубка Ліги чемпіонів довів рахунок до розгромного. Коман обікрав усередині поля Патрісіо Габаррона, увійшов до штрафного майданчика, на замасі прибрав Ачербі і пробив по воротах. Рейна відбив цей постріл, але просто на ногу Лерою Сане, який в дотик переправив м’яч у сітку воріт – 0:3.

Гравці Лаціо, які були якимись розгубленими і переляканими у першому таймі, спромоглися за стартові 45 хвилин лише двічі пробити у площину воріт Баварії. Та ці удари взагалі не створили ніяких проблем  Мануелю Ноєру.

Другий тайм

По перерві побиття Лаціо тривало. Гравці Баварії розігнали швидку контратаку. Сане на швидкості вбіг до штрафного майданчика, накрутив Габаррона і прострілював на дальню стійку. Захисник Лаціо Ачербі намагався перехопити передачу, але зрізав м’яч у власні ворота – 0:4.

І лише після четвертого гола Лаціо ніби змирився з поразкою і почав грати. Надію на камбек римлянам подарував Хоакін Корреа. Нападник орлів промайнув через трьох захисників Баварії і з одинадцяти метрів покотив м’яч у кут воріт – 1:4.

Після цього Баварія взяла м’яч під контроль, намагаючись створювати позиційні атаки. Наприкінці матчу момент мав Левандовський. Поляк на прийомі розвернув Марушича і з лівої з декількох метрів пробив по воротах – Пепе Рейна парирував цей м’яч.

Господарі поля не зуміли створити ще хоча б якусь загрозу воротам Ноєра. Баварія дуже впевнено переграє Лаціо і дарує собі гарні шанси на вихід до наступного етапу Ліги чемпіонів. Римлянам же у матчі-відповіді допоможе лише диво.

Читайте також: Аристократичний гол Жиру приносить Челсі виїзну перемогу над Атлетико! та Майже 200 голів! Найкращі атакувальні дуети з ТОП-5 чемпіонатів Європи цього сезону