Домашня сторінка Актуально Німецька машина зламалася. Англія карає Німеччину за нереалізовані моменти

Німецька машина зламалася. Англія карає Німеччину за нереалізовані моменти

1 min read
3
6,301

Одне із найочікуваніших протистоянь сучасного футболу

Напруга і обмаль моментів

Саме так можна охарактеризувати перший тайм поєдинку Англія – Німеччина. За стартові 45 хвилин гри (плюс компенсований час) команди створили лише три по-справжньому небезпечні нагоди.

І Льов, і Саутгейт мали свої цікаві кадрові рішення на цей поєдинок, але глобально здивувати один одного ці тренери, мабуть, не могли:

На 16 хвилині Рахім Стерлінг наважився на дальній удар. М’яч після пострілу вінгера господарів летів під самісіньку стійку воріт Ноєра, але голкіпер німецької збірної у класному стрибку відбив на кутовий.

Гості відповіли ще небезпечніше. На 34 хвилині Гаверц розрізною передачею знайшов Вернера, який вийшов віч-на-віч із Пікфордом і пробив – голкіпер англійців ногами відбив м’яч, який летів у напрямку його воріт.

Останнє слово у першій половині було все ж за господарями. Вже у компенсований арбітром час м’яч після помилки Мюллера та прориву Стерлінга відскочив до Кейна, який одним дотиком обіграв Ноєра. Але в останній момент форвард не зумів переправити м’яч у сітку воріт німців. Врятував Бундестім Хуммельс, який у самовідданому підкаті вибив м’яч з-під ноги нападника збірної Англії.

Другий тайм розпочався дуже жваво

На стартових хвилинах Гаверц наважився на удар злету – Пікфорд продемонстрував реакцію і витягнув м’яч з-під поперечки власних воріт.

Німці не скидали обертів, але небезпека біля воріт англійської команди зникла.

В атаці підопічні Саутгейта обрали тактику вичікування. Збірна Англія чатувала на помилку гостей і свого дочекалася. На 75 хвилині Гріліш відпасував на Шоу, а той прострілив на лінію воротарського майданчика. Саме туди увірвався рятівник англійців на цьому Євро – Рахім Стерлінг. Вінгер Ман Сіті в один дотик переправив м’яч повз Ноєра у сітку воріт збірної Німеччини – 1:0!

Photo by John Sibley – Pool/Getty Images

Мав рятувати свою команду на 83 хвилині Мюллер. Стерлінг обрізався у центрі поля, віддавши пас на Гаверца, а атакувальний гравець Челсі запустив Мюллера на побачення з Пікфордом. Лідер Баварії не став обігрувати голкіпера англійців і просто пробив у кут. М’яч пройшов поруч зі стійкою воріт господарів.

Зняли всі питання про переможця англійці на 86 хвилині. Гнабрі втратив м’яч у центрі поля, господарі розігнали контратаку, яку точним ударом головою після передачі Гріліша завершив Кейн – 2:0.

Не дуже виразна гра подарувала збірній Англії дуже виразний результат. Льов закінчує роботу зі збірною Німеччиною провалом! Німці вилітають на стадії 1/8.