Німецьке кіно у чвертьфіналі. Баварія ґвалтує Барселону

Барселона та Баварія зустрілися в 1/4 фіналу Ліги Чемпіонів.

Вже на старті поєдинку команди обмінялися голами

На 4 хвилині Баварія організувала красиву атаку. Перішич промчав лівим флангом, подав на лінію штрафного майданчика, де вже готував удар Мюллер. Пробити німцеві не дали, але вдалося обігратися з Левандовським. Друга спроба удару виявилася вдалою — 0:1.

За 3 хвилини гравці Баварії забули про реактивну швидкість Жорді Альби, який стрімко забіг за спини захисникам своїм лівим флангом і прострілив у центр. Суарес вже готовий був замкнути простріл, але це зробив Алаба. Австрієць красиво пробив у кут власних воріт — 1:1.

Пресинг Баварії дав свої плоди на 22 хвилині

Гнабрі видряпав м’яч у центрі, віддав приховану передачу на Перішича, який підключився ліворуч. Хорват сильно пробив у дальній нижній кут, Тер Стеген лише доторкнувся ногою до м’яча, але парирувати не зміг — 1:2.

Не встигли каталонці оговтатися, як Баварія знову забила. Тіаго та Горецка просто розірвали двома передачами півзахист і захист Барселони, а Гнабрі, вискочивши сам на сам із Тер Стегеном, не схибив — 1:3 на 28  хвилині.

Шок! Саме таким був стан каталонців на 31 хвилині. Баварія знову забила. Мюнхенці класно розвернули вектор атаки з лівого флангу на правий, біля штрафного майданчика м’яч підхопив Кімміх і сильно прострілив у воротарський. Мюллер випередив Лангле і переправив м’яч у ворота — 1:4.

Барселона намагалася атакувати

Можна згадати влучання у стійку від Мессі та декілька непоганих ударів Суареса. Але цього було замало, щоби зламати мюнхенську машину. Команда Фліка мала швидкість та відмінний пресинг, які і стали запорукою успіху у першому таймі.

По перерві гравці Баварії продовжили тероризувати оборону Барселони. Лангле та Піке постійно втрачали свої зони, через що виникало багато небезпечних ситуацій біля воріт Тер Стегена.

Барселона дещо відновила інтригу у матчі на 57 хвилині. І знову на перший план вийшли індивідуальні якості гравців команди Сетьєна. Мессі віддав дуже своєчасну передачу із центрального кола на Альбу, лівий захисник Барселони прискорився і відпасував у центр на Суареса. Уругваєць класно прибрав на замасі Боатенга і пробив у лівий від Ноєра кут — 2:4.

2:5! Важко повірити, але таким став рахунок на 63 хвилині матчу

Девіс пошив у дурні Семеду на лівому фланзі, зайшов у воротарський майданчик і віддав передачу (також у воротарський) на Кімміха. Захисник Баварії зробив із великої кількості гравців Барселони, які перебували у воротарському, звичайних статистів.

Баварці мали декілька можливостей забити шостий м’яч. Удар Комана в останній момент заблокував Альба, а після пострілу Левандовського врятував Тер Стеген. Каталонці відповіли хорошим проходом Мессі із завершальним ударом — в руки Ноєру.

П’яти забитих м’ячів вистачило для того, щоб увійти до історії. Баварія стала першою командою в історії Ліги Чемпіонів, яка забила 5+ м’ячів у ворота Барселони.

Але на цьому побиття не завершилося. Баварія забила ще тричі! Голами відзначилися Левандовський та двічі Коутіньйо, що вийшов на заміну.

Photo by Manu Fernandez/Pool via Getty Images

2:8!!! Такої ганьби каталонці давно не знали. А Баварія видала фантастичний за якістю поєдинок і впевнено вийшла до півфіналу Ліги Чемпіонів, де чекатиме на переможця пари Манчестер Сіті — Ліон.