Німецьке самогубство. Франція з допомогою суперника переграє Німеччину

Дивовижний турнір Євро-2020 триває. Німеччина у Мюнхені зіграла виїзний поєдинок зі збірною ФранціїЧемпіони світу – головні фаворити змагань, тому нікого не здивувала стартова активність підопічних Дешама

Французи з перших хвилин захопили ініціативу і почали тиснути на захист Бундестім. Дуже небезпечно пробивали Погба і Мбаппе, але перший м’яч у цій зустрічі судилося забити не їм. На 20 хвилині невідпорним ударом по воротах Ноєра відзначився… Хуммельс! Захисник німецької збірної зрізав м’яч у сітку власних воріт після прострілу Ернандеса – 1:0.

Photo by Alexander Hassenstein/Getty Images

Пропущений м’яч активізував номінальних гостей, які до перерви створили лише один по-справжньому небезпечний момент – удар Гюндогана. Після скидання від Гнабрі півзахисник Ман Сіті пробивав з меж штрафного майданчика Льоріса. М’яч зрізався з ноги опорника і полетів поруч із воротами.

Другий тайм команди розпочали без розкачки

Обидва колективи обмінялися супершансами. Спочатку Рабіо вийшов віч-на-віч із Ноєром і, перехитривши голкіпера суперника, пробив у ближню стійку.

Підопічні Льова могли забити зусиллями Госенса-Гнабрі – латераль Аталанти подав, а вінгер Баварії пробив – м’яч пролетів у сантиметрах від поперечки воріт Льоріса.

На 66 хвилині французи забили вже власними силами, але арбітр зафіксував офсайд у Мбаппе, який класним обвідним ударом вразив ворота.

Схожий епізод трапився на 85 хвилині. Погба розігнав контратаку, яку ударом в сітку порожніх воріт Ноєра після передачі Мбаппе завершив Бензема. Проте суддя за всіма правилами гол скасував через положення поза грою.

Збірна Німеччини спробувала організувати останній штурм, але нічого конструктивного беззубій (вихід Вернера та Сане лише послабив напад номінальних гостей) атаці команди Льова створити так і не вдалося – 1:0 на користь французів, що у групі F посідають друге місце. Адже Португалія ще раніше здолала опір Угорщини і в останні 8 хвилин гри забила три сухі м’ячі.