No Швед – No Party. Євро-2019 все ближче

Збірна Андорри за 7 попередніх матчів забила лише 1 м’яч і пропустила 20! У виїзному матчі на виїзді українці перемогли 6:0. Тільки справжній хейтер не прогнозвував розгромної перемоги. Як виявилося, гра стала неабияким випробуванням. На щастя – успішно подоланим.

Олександр Головко не сильно змінив склад, який у минулому матчі переміг збірну Латвії. Замість Маханькова позицію воротаря зайняв Каневцев, Назарина змінив Вакулка, а у нападі замість Русина вийшов Борячук. Зміни у складі мінімальні, але грали зовсім інакше.

Фото ФФУ

Перший небезпечний момент створили саме андоррці. Але Каневцев без проблем врятував команду і відпочивав майже весь матч.

І лише на 17 хвилині українці прокинулися. Спочатку Лєднєв, а потім Тимчик мали гарні нагоди відкрити рахунок, але воротар Андорри був на висоті.

Найкращим гравцем нашої команди знову виявився Мар’ян Швед: він мав 2 нагоди забити, але двічі воротар рятував команду. А під самий кінець тайму створив момент для Борячука. Дивовижну реакцію демонстрував воротар Андорри Ікер, брав усе, що летіло.

Після перерви Головко випустив на поле Русина замість Борячука. Та Третьякова замість Шапаренка.

Одразу міг забивати Коваленко, він бив головою, але влучив прямісінько у кіпера.

Андорра не пропустила швидкий гол, не пропустила у першому таймі і дедалі більше змушувала збірну України йти великими силами вперед. Але українці лише володіли м’ячем, і добрих хвилин 25 не турбували ворота Андорри. Єгор Назарина потужним ударом бив метрів із 25, але Ікер знову врятував Андорру.

Мар’ян Швед за 2 хвилини змінив амплуа з головного невдахи матчу на справжнього героя. Спочатку півзахисник Карпат увірвався до штрафного майданчика і захисник Андорри був змушений фолити. Арбітр не вагаючись вказав на 11-метрів. Але Швед пробив вище воріт. Не минуло й хвилини, як Мар’ян реабілітувався – гарматний постріл у дев’ятку залишив Ікера статистом. Здається, що з кожним матчем українець забиває все красивіші м’ячі. Чого чекати далі? Бісіклету? Гол з центра поля?

1:0 – дуже валідольна перемога команди Олександра Головка. Наступні матчі проти Шотландії (вдома 13 жовтня) та Нідерландів (виїзний 16 жовтня) будуть вирішальними у боротьбі за путівку на Євро-2019.