Збірна Данія останньою від європейського континенту кваліфікувалась на світову першість. Та це зовсім не означає, що ця команда із найбільшими труднощами подолала стикові матчі. За іронією долі все вийшло навпаки. Тим паче,що варто відзначити – розгромну перемогу над Ірландією на її ж полі.

Хоч почався матч для господарів дуже вдало. Ірландія отримала право на стандарт в центрі поля. Кельти виконали традиційну навісну передачу у штрафний майданчик, де м’яч зачепив Йоргенсен і практично переправив його на Дафі – 1:0. Ірландія створювала потенційно небезпечні моменти рівно до того поки не пропустила. А сталось це вже на 29-й хвилині. Сісто познущався на фланзі над суперником і виконав простріл. М’яч після не зовсім вдалого удару від Крістенсена влучив у стійку, в ногу захиснику і вже потім опинився у воротах.

Після цього гості швидко забили ще один гол. Йоргенсен цього разу допоміг забити своїм. Ніклас віддав останній пас на Еріксена. У другому таймі атакувальний хавбек Тоттенгема відзначився ще двічі, а крапку у знущанні поставив Бендтнер. Нападник Русенборга забив у компенсований час із одинадцятиметрової позначки.

Фінальний свисток зафіксував розгромну перемогу Данії. Кельти востаннє 5 голів пропускали три роки тому.