Львівські Карпати готують чергову зміну вектору. Клуб представив новий детальний план розвитку, в якому є місце багатьом несподіванкам для вболівальників зелено-білих.

На офіційному сайті Карпат з’явилась презентація проекту КАРПАТИ-2020: НАРОДНА КОМАНДА У САМОМУ СЕРЦІ МІСТА. Ми виокремили ключові тези ймовірних змін у клубі:

Реконструкція стадіону Україна. Керівництво клубу має намір зменшити кількість місць на трибунах із 28 до 15 тисяч. Стадіон буде обладнаний сучасними технологіями, а поблизу арени буде створено цілий комплекс, де буде реабілітаційний центр для спортсменів, заклади харчування, офісні приміщення Карпат, спортивна школа, клубний музей, готель, фітнес та зал для ігрових видів спорту на 1000 шлядачів.

Український вектор. Головним пріоритетом для Карпат буде виховання молодих гравців і пошук талантів з усієї Західної України. Львів’яни прагнуть створити систему за зразком Аякса, ПСВ та Феєнорда, щоб виховувати та продавати футболістів до європейських чемпіонатів.

Колаборація львівських клубів. Карпати пропонують Руху і ФК Львів об’єднатись в одну структуру, аби створити команду, яка змогла би вийти на провідні ролі в українському футболі та у єврокубках.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Новий конкурент для Малиновського? Аталанта побореться з ТОП-клубами за молодого футболіста

Бергамаски націлилися на 19-річного таланта …