Нова зірка в МЛС: фантастичний дубль у дебютному матчі

Цей хлопець знає, як дебютувати за команду вдало! Нападник Торонто Алехандро Посуело у своєму дебютному матчі МЛС видав два фантастичні голи. Зірковий час для екс-гравця бельгійського Генка прийшов у другому таймі у матчі 4-го туру МЛС проти Нью-Йорка.

Спочатку на 58-ій хвилині іспанець забив перший м’яч із пенальті. Але це було не просте виконання одинадцятиметрового удару, а у стилі Паненки. Ось подивіться:

А вже через 20 хвилин Посуело здалося, що цього не достатньо для чудового дебюту. 27-річний іспанець відзначився ще одним голом, цього разу – з гри! Нападник перекинув голкіпера і поцілив в самісінький верхній кут воріт.

З таким дебютом іспанець може так розігратися, що гляди й затьмаре Вейна Руні, який нещодавно оформив свій перший хет-трик в МЛС.

У результаті Торонто обіграв Нью-Йорк із рахунком 4:0.Також у матчі відзначилися Джозі Алтідор та Джей Чемпен.

Футбольний клуб Торонто підписав іспанця Алехандро Посуело з бельгійського Генка менше місяця тому.