Новачок УПЛ задав жару! Колос переміг Маріуполь

У історичному для Колоса матчі команда з Ковалівки в Києві приймала Маріуполь.

Поєдинок відбувався у Києві на Оболонь-Арені. У столиці була негода: дощило і зривався шквальний вітер. Та все ж це не завадило обом командам потішити уболівальників на трибунах забитими м’ячами.

Першими відзначилися гості з Маріуполя. Руслан Фомін отримав м’яч на правому фланзі, увірвався у штрафний майданчик і пробив поміж ніг голкіперу Колоса. Двоє захисників ковалівців Мігунов і Максименко загубили свого суперника. Помилка у захисті і чудове виконання від Фоміна зробили рахунок 0:1!

⚓⚽Руслан Фомин открывает счёт в матче с @fckoloskovalivka. Браво, Руслан👏👏👏👍⚽ #ФКМариуполь #УПЛ #мариупольфутбол #мариуполь #MariupolFC #UPL #МойгородМоякоманда #mycitymyteam

A post shared by FC Mariupol (@mariupolfc) on Jul 30, 2019 at 9:18am PDT

Той таки Фомін міг відзначитися ще раз! Полегенько з флангу виконав навіс у центр штрафного майданчика, але нападник гостей пробив вище воріт.

Після гола суперника ковалівці суттєво додали. Господарі раз-по-раз створювали небезпечні моменти біля воріт Худжамова. Голкіпер азовців свою команду рятував, але за декілька хвилин до завершення першої половини зустрічі і він був безсилим –відзначився Смирний! Півзахисник Колоса отримав м’яч на підступах до штрафного майданчика, недовго думаючи, потужно пробив злету у верхній кут воріт –  1:1.

Замість святкування Євген Смирний взяв футболку із 17 номером нападника Колоса Олександра Бондаренка. Певно, таким чином футболіст привітав свого партнера по команді з днем народження.

З днем народження, @bondarik_17 🎉🎁🎊 Сьогодні свій день народження святкує форвард команди Олександр Бондаренко. Бажаємо побільше результативних матчів, менше травм та яскравих досягнень.

A post shared by ФК «Колос» Ковалівка (@fckoloskovalivka) on Jul 28, 2019 at 12:49am PDT

У другому таймі Колос відзначився друге. Яворський сфолив на Ільїні, зірвавши потенційну гольову атаку. Арбітр порушення зафіксував, показав футболісту Маріуполя жовту картку і призначив небезпечний штрафний біля воріт азовців. Виконувати стандарт взявся капітан Колоса Віталій Гавриш. Захисник майстерно перекинув стінку, закрутивши м’яч у верхній кут воріт Худжамова – 2:1! Точно такий гол поклав Гавриш у матчі проти Прикарпаття минулого сезону.

Ускладнив завдання своїм партнерам по команді Максим Максименко. Центральний захисник отримав другу жовту картку за небезпечний підкат прямою ногою. Останні 10 хвилин Колос догравав у меншості.

Боковий арбітр вигадав порушення, що дуже розлютило тренера Колоса. Денис Костишин зіграв у м’яч, але лінійний підняв прапорець, зірвавши атаку Колоса. Батько і тренер Руслан Костишин почав голосно апелювати до неуважного рефері, за що й отримав жовту картку. Нагадаємо, від цього сезону тренерам теж можуть показувати жовті картки. Тож ця жовта стала першою для тренера в УПЛ! Наставник Колоса Руслан Костишин лише похитав головою… І увійшов в історію українського футболу.

Попри все Колос перемогу втримав – 2:1 – і розпочав свої пригоди в УПЛ з хорошої ноти. В іншому матчі дня Десна вдома поступилася Львову.