Нові емоції для новачка УПЛ. Десна засмучує Дніпро-1

Чернігівська Десна завітала в гості до новачка УПЛ.

У дніпровців у цьому матчі на лавку запасних після тривалої травми повернувся капітан команди Сергій Кравченко. Під його пильним оком команди у першому таймі створили обмаль гольових моментів.

Фото FootballHub

Гості з Чернігова були на відстані декількох сантиметрів від гола, коли Калитвинцев не дотягнувся до прострілу Мостового вже на порожні ворота Дніпра.

Не пощастило і Сергію Булеці, який з меж штрафного майданчика бив у вже порожні ворота Десни, але поцілив у стійку.

Весь розпач Булеци на 59 хвилині відчув нападник Десни Дегтярьов. Форвард гостей обіграв Лопирьонка, вийшов віч-на-віч із Кліщуком і пробив – м’яч влучив в одну стійку, пролетів по лінії воріт і, зачепивши другу стійку, вилетів в поле.

Гол у матчі назрівав, але ніхто не очікував, що відкрито рахунок буде саме так… Кліщук віддав пас на Лопирьонка, який прийняв м’яч дуже незграбно, чим і скористався Картушов. Перехоплення і пас на Філіппова, який з близької відстані зумів пробити Кліщука – 0:1!

Дмитро Михайленко випустив на поле Кравченка, Куліша і Кобахідзе, але відігратися господарям так і не вдалося. Останній момент у матчі – стандарт із лінії штрафного майданчика Десни від Сергія Кравченка, який пробив вище воріт Паста.

Після хороших матчів з Олімпіком і Зорею, Дніпро-1 вперше у сезоні поступається. Чернігівці після поразки від Львова здобувають другу перемогу поспіль і піднімаються до групи лідерів УПЛ.