Новорічний погром! Вест Гем без Ярмоленка знищив одного із конкурентів

21-й тур Вест Гем починав у зоні вильоту, тому в дебютному матчі Девід Моєс мав лише одне завдання – перемагати. Лондонці вдома приймали конкурента по турнірній таблиці Борнмут. Андрій Ярмоленко через травму залишився поза заявкою на матч, а праворуч в атаці знову вийшов Снодргасс.

Саме він і став одним з учасників гольової атаки. Снодграсс отримав м’яч, увірвався до штрафного майданчика та відкотив під удар Ноблу. Капітан Вест Гема пробив низом, м’яч зачепив ногу захисника повністю дизорієнтував голкіпера – 1:0. Господарі грали в притаманній командам Моєса манері: без тривалого контролю м’яча та з активним використанням флангів. Другий забитий м’яч теж прийшов із правого краю. Але тепер вже захисник підключився до атаки. Фредерікс подав до штрафного майданчика, а Альє боковими ножицями пробив у кут – 2:0.

Ще за 10 хвилин Вест Гем знову шокував суперника. Нобл сам заробив і сам реалізував пенальті – 3:0 і дубль капітана. Аж до 45-ї хвилини Борнмут грав без ударів по воротах суперника. Та перша ж спроба гостей одразу стала небезпечною і Фаб’янському довелось рятувати команду.

Чи не єдина позиційна атака господарів після перерви стала результативною. Андерсон розташувався широко на фланзі і отримав точну діагональ із власної половини поля. Бразилець на швидкості відірвався від захисника і пробив у нижній кут – 4:0. Чудовий матч для Вест Гема міг зіпсувати Кресвелл. За свій фол захисник спершу отримав пряму червону картку, але після перегляду VAR арбітр скасував вилучення і показав жовту картку.

Вест Гем здобув перемогу з рахунком 4:0 і залишив зону вильоту. Натомість Борнмут після розгромної поразки опустився на 18-те місце в таблиці.