Новий вінгер для Луческу! Динамо веде перемовини про підписання контракту з гравцем

Гравець уже взимку може поїхати з першою командою на збори.

Ігор Циганик в ефері Циганик LIVE повідомив, що Динамо збирається підписати довгостроковий контракт із Самбою Діалло. Агенти 18-річного сенегальця уже ведуть перемовини з київським клубом щодо нової угоди:

Я думаю, що основним на позиції лівого вінгера в Динамо буде Діалло. І станеться це зовсім скоро. Цей футболіст дуже хорошого рівня. У нього був річний контракт з Динамо, його справді порадив колишній генеральний директор Монако Васильєв київському Динамо. До нього придивилися і уклали з ним на рік угоду. Зараз йдуть перемовини про те, щоби підписати повноцінний довгостроковий контракт із Діалло. Я думаю, що до кінця року закриють угоду. Наскільки мені відомо, агенти Діалло вже тут, вони ведуть перемовини з клубом про підписання контракту. Якщо все добре пройде, то прогнозую, що на збори сенегалець поїде з основною командою. Думаю, Діалло стане основним на позиції лівого вінгера в Динамо.

Поточного сезону Діалло виступав лише за Динамо U-19. На рахунку футболіста 5 голів у 5-ти матчах у Юнацькій Лізі чемпіонів.

Читайте також: Зоря знову на коні! Команда Скрипника на характері втримала перемогу з Олександрією

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також