Колишній футболіст Шахтаря може залишитися без команди. Контракт Дмитра Чигринського із АЕКом завершується влітку, а майбутнє українця досі залишається під питанням. В чинній угоді футболіста був пункт, згідно із яким контракт захисника міг бути автоматично продовженим на рік. Але для цього Чигринський мав зіграти 25 матчів впродовж сезону.

Наразі українець провів лише 17 матчів. Чемпіонат Греції має поновитись на початку червня і попереду у АЕКа матчі у верхній шістці. Тобто для автоматичного пролонгування контракту Чигринський повинен буде зіграти у 8 із 10 матчів раунду плей-оф. Однак впродовж сезону українець мав декілька м’язових травм, а тривала пауза без відповідних навантажень ще більше посилює ризик пошкодження. За інформацією SDNA, АЕК запропонував Чигринському новий контракт за схемою 1+1, але із значним зменшенням зарплатні. Наразі захисник отримує в Греції близько 400-500 тисяч євро на рік.

Керівництво АЕКа непокоїть дуже висока травматичність Дмитра Чигринського в останні сезони. Але в той же час греки не хочуть прощатися із футболістом, який є важливим гравцем для головного тренера Массімо Каррери та одним із лідерів команди у роздягальні.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Вернидуб — тренер символічної збірної у Білорусі. А де Мілевський і Нойок?

Екснаставник Зорі опинився у цікавій символічній збірній …