Златан Ібрагімович продовжує відновлюватись після важкої травми отриманої ще минулого сезону. Епопея з місцем працевлаштування шведа закінчилась так само несподівано як і почалась.

Спочатку керівництво Манчестер Юнайтед розірвало контракт із Златаном і придбало у Евертона Ромелу Лукаку, а згодом Ібра отримав пропозицію від того таки МЮ повернутись. Швед підписав контракт із новим-старим клубом і зробив голосну заяву. З його слів, він порвернувся аби стати чемпіоном АПЛ.

Фани манкуніанців із захватом згадують минулий сезон, коли Златан попри свій поважний, як для футболіста, вік демонстрував просто фантастичну результативність. Не менш ударну у цьому чемпіонаті виступає Лукаку. Бельгієць з перших турів взявся до справи і став одним із лідерів клубу.

Цікаву статистику пропонує портал Goal.com, який порівнює голеадорські темпи Ібрагімовича і Лукаку. Видання взяло до уваги усі показники ТТД футболістів, не тільки голи та асисти. До речі, щодо голів та асистів, то вже за цими показниками Ромелу попереду.

На рахунку Лукаку 7 забитих м’ячів і 3 гольові передачі після 11 турів АПЛ. Минулого року на рахунку Златана, за аналогічний відрізок часу, було 6 голів і жодного асисту. Точність ударів також на боці бельгійця: 62% проти 51%. Нова “дев’ятка” МЮ краще перевтілює свої гольові нагоди у забиті м’ячі: 24% проти 13%

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Хлопець на трильйон. Мабуть, найбагатша людина світу за крок до придбання клубу АПЛ

Розклад сил в АПЛ може знову змінитися …