Донецький Шахтар представив ексклюзивний брендований літак у кольорах клубу. На урочистому відкритті були присутні генеральний директор Шахтаря Сергій Палкін, головний тренер Паулу Фонсека, а також футболісти Віктор Коваленко, Андрій Пятов, Жуніор Мораєс і Тарас Степаненко.

Паулу Фонсека в захваті від літака:

Дуже гарний літак. Це дійсно привілей для нашого клубу. Ці кольори на літаку. Ми пишаємося цим судном. Це тепер підвищить нашу відповідальність. Але ми дуже щасливі, що у нас є особистий, брендований літак.

Сергій Палкін також не приховував свого захвату:

Емоції переповнюють. Таких літаків у світі одиниці.

Літак літаком, але всіх і досі цікавить, чому Олександр Хацкевич не прийшов на прес-конференцію після кубкового матчу Шахтар – Динамо. Сергій Палкін намагався прояснити ситуацію:

Ви знаєте, за великим рахунком, головне, щоб було бажання давати інтерв’ю. Решта, я впевнений, просто нісенітниці. Тому що в жодному регламенті не написано про обов’язки того чи іншого клубу щодо прес-конференцій. У кожного клубу є свій прес-аташе, який запрошує головного тренера на прес-конференцію. Так, це наш стадіон. Ми забезпечили місце для проведення прес-конференції, виділили час, зібрали журналістів. Всі чекали і були готові до прес-конференції. Але, на жаль, Олександ Хацкевич не прийшов. У мене немає бажання розбиратися, чому він не прийшов і хто винен. Це мене не стосується. Мені складно уявити, щоб Паулу Фонсека не прийшов на прес-конференцію після матчу.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзив
Закриті коментарі

Перевірте також

Легіонери Динамо вийшли з відпустки. Дехто ховався від камер

Легіонери київського Динамо розповіли про поновлення чемпіонату, плани команди на Кубок Ук…