Новий нападник продовжує забивати! Динамо здобуває першу перемогу на другому зборі. ВІДЕО

Кияни у другому контрольному матчі на зборах зіграли з іншим представником Суперліги Швейцарії Сьйоном

У першому поєдинку на другому навчально-тренувальному зборі у Швейцарії Динамо зіграло внічию з Серветтом 1:1. Тоді на останніх хвилинах український клуб від поразки врятував новачок команди Ілля Шкурін. Білоруський нападник вийшов на заміну у своєму дебютному матчі і під кінець зустрічі вдало замкнув головою подачу з правого флангу від Тимчика. На поєдинок зі Сьйоном Мірча Луческу випустив Шкуріна з перших хвилин.

Перший тайм

У порівнянні з попереднім матчем Динамо діяло набагато гостріше попереду і надійніше у захисті. Забігаючи наперед, відзначимо, що за перші 45 хвилин у Бойка було мало роботи. Гравці Сьйона лише одного разу пробили у площину воріт з дальньої дистанції і в тому моменті голкіпер Динамо спокійно забрав м’яч до рук.

Кияни активно грали попереду і першу нагоду створили на 15-й хвилині. Після подачі з лівого флангу від Дубінчака головою пробивав Родрігес з близької відстані, але повз ворота.

Натиск номінальних господарів поля футболісти Сьйона таки не змогли втримати. У середині першого тайму українська команда отримала право на пенальті. Гравець швейцарців збив Тимчика у своєму штрафному майданчику і головний арбітр зустрічі справедливо вказав на позначку. Виконувати одинадцятиметровий удар взявся Родрігес. Люксембуржець слабко пробив у правий від себе кут – голкіпер парирував. Та першим на добиванні опинився саме вінгер Динамо, який виправив свою помилку, вколотивши м’яч у сітку воріт – 1:0.

За декілька хвилин гравці Динамо подвоїли перевагу. Кияни перехопили м’яч на своїй половині поля і розігнали швидку контратаку. Шепелєв відпасував вперед на Шкуріна, перед яким залишилися лише два захисники Сьйона. Білоруський нападник на замасі обіграв одного з оборонців і з лінії штрафного майданчика пробив низом точнісінько під стійку – 2:0.

Більше гольових нагод жодна з команд не створила і за рахунку 2:0 на користь Динамо команди пішли відпочивати.

Другий тайм

По перерві Мірча Луческу зробив декілька змін: замість Родрігеса, Шкуріна і Анюха вийшли Кулач, Супряга та Де Пена відповідно.

На старті другого тайму гравці Сьйона діяли помітно гостріше попереду і тепер захист Динамо почав давати тріщини. На 52-й хвилині швейцарці ледь не відквитали один м’яч. Після навісу з правого флангу з лінії воротарської зони у падінні ногою пробивав Улдрікіс, але Бойко встиг згрупуватися і відбити удар нападника.

Згодом Стоїлькович дуже просто на замасі прибрав Андрієвського у штрафному майданчику киян і з одинадцяти метрів пробив по воротах. На щастя для Динамо, удар прийшовся точно по центру воріт, де стояв Бойко.

Після небезпечних моментів Сьйона динамівці знову взяли м’яч під контроль. У середині другого тайму Де Пена створив гарну нагоду для Кулача. Уругваєць прострілив із лівого флангу вздовж лінії штрафного майданчика під удар найкращому бомбардиру минулого сезону УПЛ, але той з вигідної позиції пробив значно вище воріт.

Трохи згодом кияни змарнували ще один гарний шанс. Гармаш пробивав по воротах з дальньої дистанції і влучив у захисника. Після рикошету від оборонця м’яч у штрафному майданчику підхопив Лєднєв і одразу завдав обвідного удару – стійка.

Наприкінці зустрічі підопічні Мірчі Луческу не реалізували ще одну супернагоду. Супряга прорвався по лівому флангу і прострілив до штрафного майданчика на Лєднєва. Той обіграв захисника і з убивчої відстані розстрілював ворота Сьйона, але голкіпер швейцарців у цьому моменті був на висоті.

Тож 2:0 на користь Динамо. І знову залишаються великі запитання до Кулача та Супряги, які вкотре не змогли проявити себе.