Новий тренер Дніпра-1 вже їде! Відомі умови контракту

Журналіст Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive розповів про нового тренера Дніпра-1

З Йовічевичем я знайомий дуже добре, ще відтоді, як він виступав у складі львівських Карпат. Грав він дуже непогано, хоча розкритися йому так і не вдалося. В долі цього футболіста Україна присутня постійно. Куди б він не йшов, він завжди повертається.

Найкращий молодий футболіст Європи 90-го року тоді, виступаючи у складі Реала, поїхав грати за молодіжну збірну Хорватії. І якраз в матчі з Україною в Києві, коли зіграли 1:1 і Ващук не забив пенальті на останніх хвилинах, Йовічевич зламав ногу і не грав два роки. Потім поїхав до Китаю, але повернувся в Карпати. Потім знову пішов і повернувся вже у львівський клуб функціонером, згодом став спортивним директором, потім тренував Карпати, словенський Цельє. Він довго працював в академії загребського Динамо, потім став головним тренером. Щоправда, стосунки з президентом хорватського клубу не склалися і він залишив посаду.

Перспективи у цього тренера в Україні дуже непогані

З приводу останньої інформації про Йовічевича, наскільки мені  відомо, завтра-післязавтра він вже буде представлений команді Дніпро-1 і  почне роботу разом зі своїми помічниками. Серед них Юрій Беньо, допомагав Бабичу в Маріуполі, а до цього він з Йовічевичем працював у Карпатах. А також Андрій Ханас, з яким вони працювали у львівському клубі. Крім них буде ще один хорватський спеціаліст. Тренером воротарів залишиться Валерій Городов, який дуже плідно працює в цій команді вже дуже тривалий час. Недарма Андрій Лунін постійно згадує його лише теплими словами.

З приводу умов, то у Йовічевича буде третій контракт в УПЛ за фінансовою складовою після Каштру і Луческу. Контракт у нього розрахований на два сезони з можливістю подовження ще на рік.

Чому така затримка? Все через карантин. Але Йовічевич вже зараз у дорозі до Дніпра-1.

Читайте також: Проблема Динамо! Циганик розповів, скільки заробляє Соль в Києві та Аргентинський вектор Луческу. Як грає оборонець, якого сватають в Динамо?

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також