Новий український тренер в Білорусі. Ексклюзивно: Григорчук про призначення в Шахтар Солігорськ

Спеціаліст розповів про завдання, які поставлені керівництвом клубу.

Український тренер Роман Григорчук очолив солігорський Шахтар. Цікаво те, що на посаді головного тренера він замінив Юрія Вернидуба, який залишив клуб, ймовірно, через конфлікт із керівництвом.

До вашої уваги – уривок з ексклюзивного інтерв’ю Романа Григорчука для рубрики Чотири монітори на FootballHub. Спеціаліст поспілкувався з журналістом Вадимом Адаменком. Найближчим часом очікуйте повну версію інтерв’ю.

Довго тривали Ваші перемовини з Шахтарем? Не довго, дуже не довго. Я б навіть сказав все пройшло в дуже короткий час – день-півтора. Дуже швидко все вирішилося.

Одним телефонним дзвінком? Дзвінки бувають різними. А під час спілкування з керівництвом клубу я чув, які будуть наміри, амбіції, мета. Бачив, що для цього люди роблять. І бачив у них зацікавленість.

Які зараз завдання стоять перед командою? Зараз завдання – виграти чемпіонат і вже наступного літа мати можливість зіграти в Лізі Чемпіонів.

Ви спілкувалися з Юрієм Вернидубом? Так, звісно. Ми поговорили. Але ж ви знаєте, ми з Юрієм Миколайовичем разом і пограли у футбол свого часу, в одній команді. Потім ми працювали в Запоріжжі. Недовго, але все рівно разом. Його син Віталік грав у мене в Габалі. Тому у нас хороші стосунки.

Читайте також: Ще один український клуб помре? Мінус один учасник ПФЛ

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також