Новий власник поверне старого тренера? Великі зміни у Мілані

Італіський Мілан переживає не найкращі часи. Борги, невтішні результати, дивні трансфери і тренерські перестановки. Схоже, що легендарному клубу доведеться пережити ще одну революцію.

Нещодавно в італійських ЗМІ з’явилася інформація про те, що відомий бізнесмен, власник групи компаній Луї Вітон Бернар Арно може придбати Мілан. Називалася навіть сума угоди — 1 мільярд євро.

Журналісти видання La Repubblica дізналися, що новий власник у Мілана може з’явитися вже до кінця 2019-го року. А новим головним тренером стане Массіміліано Аллегрі, який вже очолював Мілан з 2010-го по 2014-й роки. Саме під його керівництвом Россонері здобували своє останнє чемпіонство (у сезоні 2010/2011).

Нагадаємо, Мілан знаходиться у власності інвестиційного фонду Elliott, який у 2017-му році викупив клуб у китайського бізнесмена Йонхона Лі. Саме із діяльністю Лі пов’язують великі фінансові проблеми міланців.

Нинішнім головним тренером Мілана є Марко Джампаоло. Команда під його керівництвом у новому сезоні здобула 2 перемоги та тричі програла.

Читайте також: Ліверпулю потрібен ще один бразилець. Він грав у півфіналі Ліги Чемпіонів

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також