Нуль голів і асистів у сезоні, але міг потрапити у збірну України! Шевченко хотів довикликати зірку Instagram

Неочікувана заява

Журналіст Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive розповів про цікавий варіант підсилення збірної від Андрія Шевченка:

Відкрию секрет. Шевченко розраховував і хотів довикликати Михайла Мудрика. Він мав приїхати до табору збірної, але виявилося, що у гравця Десни є дисциплінарне покарання від УЄФА у вигляді трьох матчів дискваліфікації, яке він отримав ще в збірній U-19. Через те, що матчі юнацьких команд перенесли, дискваліфікація теж перенеслася на інші матчі збірних, тому зі Швейцарією він би не зміг зіграти.

Проте Шевченко так само розраховував на Мудрика і він мав би бути четвертим довикликаним футболістом. Михайло Мудрик може закрити позицію лівого півзахисника, може вибігати в контратаки і він дуже креативний гравець. Але на нього не розраховували, як на основного гравця. Лише як на гравця, який може вийти на 10-15 хвилин, щоби спробувати упіймати суперника на контратаці. На цих футболістів розрахунок поки що такий – допомога у тренувальному процесі в збірній. Немає ніякої упередженості щодо гравців тих чи інших команд

Наразі Мудрик, який належить Шахтарю, перебуває в орені в Десні, за яку 19-річний півзахисник відіграв 7 матчів, але результативними діями не відзначився.

Читайте також: Луческу покине Динамо? Циганик розкрив офіційну позицію головного тренера киян

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також