НУЛЬ ШІСТЬ від Сіті. Або Манчестерські канікули Шахтаря

Після тотальної поразки Шахтаря у Харкові, донецька команда відчула всю міць чемпіона АПЛ у Манчестері.

Паулу Фонсека перед поєдинком з Манчестер Сіті багато відповідав на запитання щодо своєї можливої кар’єри тренера в АПЛ.

У Фонсеки FC SHAKHTAR у душі і серці😍Але про АПЛ португальський тренер теж мріє😎Якій команді АПЛ він би підійшов❓

Опубліковано FootballHub Вівторок, 6 листопада 2018 р.

Наставнику гірників було над чим подумати перед матчем. Кадрове питання турбувало, адже Тайсон лише повернувся, а Марлос тренувався всього 2 дні.

Манчестер Сіті – Шахтар. Перед матчем

Тайсон вже готовий вийти зі старту ©😳FC SHAKHTAR прибув до Манчестера із усіма лідерами в складі.Усі останні новини, а також прогнози футболістів на бій Александр Усик / Usyk😊👇

Опубліковано FootballHub Середа, 7 листопада 2018 р.

Португальський коуч повірив в українців, які добре показали себе в останньому матчі з Динамо. Саме Коваленко і Болбат розташувалися на флангах півзахисту.

Тайсон, Коваленко і Болбат виходять з старту😎Стартовий склад FC SHAKHTAR на матч в Манчестері⚡У Сіті в основі вийде Олександр Зінченко😍

Опубліковано FootballHub Середа, 7 листопада 2018 р.

Підопічні Фонсеки з перших хвилин почали виконувати завдання тренера. Максимальна компактність і високий пресинг принесли перші плоди вже у стартові 10 хвилин, але м’яч після удару Мораєса прийшов просто в руки Едерсону.

Манчестер Сіті оцінив силу суперника і забив. Марез отримав м’яч на правому фланзі, де його зустрів Ракицький. Пару різких рухів і захисник Шахтаря (як і двійко його партнерів, що стояли трохи позаду) залишилися поза справами. Замах, пас у воротарський майданчик на Давіда Сілву – і рахунок відкрито, 1:0.

Не встигли гості прийди до тями від такого ходу Сіті, як підступного удару в спину завдав рефері. Кашшаї (так, саме той, що не зарахував гол Девича на Євро-2012) вигадав пенальті у ворота Шахтаря. Рахім Стерлінг виходив віч-на-віч із Пятовим і раптово впав. Як бачили всі (крім представників футбольної Феміди), Стерлінг зачепився за газон і ніхто його не чіпав. Але Кашшаї у свої фантазії побачив фол від Матвієнка, який біг в двох метрах позаду англійця. Стерлінг приз за фейр-плей отримає лише з рук Луїса Адріано, тому казати правду арбітру-космонавту не став. Жезус пенальті впевнено реалізував. 2:0!

Навіть Гугл знає, що йому потрібно 😠Угорський злочинець знову за своє.Даєш люстрацію☝️

Шахтар спробував відповісти голом, але класний простріл Матвієнка Болбат конвертував лише в удар вище воріт… Завіса першого тайму.

Друга половина гри почалася з гольової передачі українця! На жаль, для більшості українських вболівальників, асист зробив… Зінченко. Олександр в центрі поля віддав пас на Стерлінга, прудконогий півзахисник протягнув м’яч через центральну зону суперника і пробив в дальній верхній кут воріт Пятова. 3:0!

Кожен другий гол у грі має бути з пенальті. Цього разу Кашшаї не помилився. Степаненко в підкаті зніс Давіда Сілву і Жезус вдруге за матч переграв Пятова з позначки. 4:0!

Міг Шахтар відіграти один гол. Ракицький пробивав із штрафного, але, здавалося, ідеальний удар українця Едерсон потягнув із дев’ятки.

Підопічні Гвардіоли віддали ініціативу супернику і знову забили самі. Матвієнко обрізав півкоманди і містяни швидко розіграли більшість в контратаці. Марез із правої ноги пробив поміж ніг Андрію Пятову. 5:0!

Кашшаї компенсував всього-навсього 2 хвилини. І коли гірники вже подумки відпочивали у роздягальні, Жезус встиг оформити хет-трик. Марез перехопив м’яч в центрі поля і запустив у прорив Жезуса. Бразилець вирішив не зближатися з Пятовим і елегантно перекинув голкіпера. 6:0!

Манчестер Сіті із Зінченком у складі розбиває донецький Шахтар, у якого цього вечора, схоже, що не було жодного шансу.