Нулі на табло: Одеса і Львів голів не побачили!

Згідно з жеребкуванням плей-оф Чемпіонату УПЛ перші матчі зіграли на полях представників вищого дивізіону. Чорноморець в Одесі приймав Колос. А Волинь приїхала до Львова у гості до Карпат.

Уже сьогодні галицько-волинське дербі! Усі на стадіон! Команді потрібна ваша підтримка💪🏻 #fckl #новини_карпат

A post shared by FC Karpaty Lviv (@fckarpaty) on Jun 3, 2019 at 10:16pm PDT

Одеситів вважали фаворитами у поєдинку з підопічними Руслана Костишина. У першому таймі господарі такий статус виправдали: команда Червенкова заволоділа ініціативою з перших хвилин. Але одесити не змогли  втілити свою перевагу в рахунок. На перерву команди пішли з 0:0.

Натомість у Львові, хоч Карпати і представляли УПЛ, та все ж у першому таймі солідніший вигляд мала Волинь. Чудову гольову нагоду отримав Кожанов після класного пасу з лівого флангу від Волишиновича. Півзахисник пробив в один дотик, але м’яч розминувся зі стійкою. Свисток на перерву у Львові пролунав, коли на табло все ще були нулі.

Приїхав підтримати Карпати й Михайло Кополовець.

Мільйон сердець одне биття,Карпати Львів ….💚

A post shared by Михайло Кополовец (@kopo_official_18) on Jun 4, 2019 at 9:46am PDT

Здавалося, голи команди приберегли для другого тайму. Але ні… По перерві Чорноморець запам’ятався хіба що сольним проходом Танчика, коли він обіграв аж чотирьох гравців Колоса. Завдати удару не зумів, адже в останній момент у нього з-під ніг м’яч вибив центрбек Максименко. А Колос перевіряв на надійність ворота Литовченка дальніми ударами. Та все летіло повз.

Раз-по-раз загострював атаки Чорноморця Чорній, який вийшов на заміну всередині другого тайму. То вибігав сам на сам з кіпером, але не зумів завдати удару, то виконав потужний дальній удар. Але відзначитися Чорнію так і не вдалося.

У Львові ж гра вирівнялася. Господарі додали, і у кіпера волинян Неділька побільшало роботи. Один із гольових моментів мав Понде. Нападник Карпат прибрав Курка і пробив, намагаючись поцілити у дальню дев’ятку. Але воротар Волині зіграв надійно. На похвалу, без сумніву, заслуговує Кожанов. У компенсований час він завдав потужного удару низом з лінії штрафного майданчика. Кучинський був на місці.

Тож, обидва поєдинки закінчилися із рахунком 0:0. Голи чекають на нас у матчах-відповідях, які відбудуться вже 8 червня.

Читай також: Інгулець-Арена. Як будують новий стадіон