Обамеянг розбирається з Челсі в Кубку Англії і виводить Арсенал в єврокубки. ВІДЕО

У фіналі Кубка Англії між собою зійшлися Арсенал та Челсі.

Каноніри у півфіналі турніру переграли Манчестер Сіті з рахунком 2:0. Челсі ж у своєму поєдинку розібрався з Манчестер Юнайтед 3:1. Тож у фіналі Кубка Англії зустрілися два лондонські клуби. І цей поєдинок не розчарував глядачів, навпаки, порадував якісним і динамічним футболом.

Початок матчу – за Челсі

Челсі з перших хвилин пішов уперед і вже на другій хвилині зустрічі створив небезпечний момент. Маунт потужно пробив з-за меж штрафного майданчика у кут воріт, але голкіпер Арсенала в ефектному стрибку відбив м’яч на кутовий.

За мить Челсі таки забив. Пулішич розпочав атаку в центрі поля, віддав ліворуч на Маунта, той далі прострілив до штрафного майданчика на Жиру. Француз прийняв м’яч і п’ятою скинув на Пулішича, який з лінії воротарської зони без проблем переграв Мартінеса – 0:1.

Американський півзахисник дуже активно розпочав цей поєдинок і міг ще в стартові десять хвилин оформити дубль. Пулішич обіграв декількох захисників, увійшов до штрафного майданчика і потужно пробив по центру, але Мартінес відбив перед собою.

В середині тайму Арсенал прокинувся і почав створювати небезпечні моменти. Пепе чудово пробив з-за меж штрафного майданчика, і м’яч полетів точно в дев’ятку – без шансів для Кабальєро. Але боковий рефері перед цим зафіксував офсайд у Мейтленда-Найлса… І гол було скасовано.

Проте, буквально за пару хвилин після цього, Каноніри таки зрівняли рахунок. Обамеянг на швидкості випередив Аспілікуету та увійшов до штрафного майданчика, де захисник Челсі був змушений фолити. Арбітр одразу вказав на одинадцятиметрову позначку. Виконувати удар підійшов Обамеянг. Нападник Арсенала розвів м’яч і голкіпера по різних кутах – 1:1.

На початку другої половини зустрічі травмувався найкращий гравець Челсі у першому таймі Пулішич: півзахисник потягнув м’яз. Замість нього вийшов Педро.

Челсі продовжив напосідати на ворота Арсенала, а Каноніри лише чекали сприятливої можливості для контрвипаду. І дочекалися. Бельєрін розпочав атаку зі своєї половини поля і пробіг до штрафного майданчика Челсі. Крістенсен у підкаті вибив м’яч з-під ніг півзахисника Арсенала, але той відлетів до Пепе. Вінгер перевів на лівий фланг Обамеянгу, який увійшов до штрафного зони, на замасі прибрав Зума і перекинув Кабальєро – 2:1.

Крім пропущеного гола Челсі ще й залишився в меншості: Ковачич отримав другу жовту картку і покинув межі поля.

Відігратися Челсі так і не зумів. Арсенал виграє Кубок Англії! Завдяки цій перемозі Каноніри здобувають путівку до Ліги Європи.