Обійшлися без Малиновського! Аталанта українця знищила суперника в Серії А. ВІДЕО

У 15-му турі Серії А Аталанта познущалася з Венеції.

Після складної перемоги над Ювентусом 1:0 Джан П'єро Гасперіні вирішив зробити певну ротацію у стартовому складі на домашній матч із Венецією. Руслан Малиновський, який відіграв майже увесь поєдинок з туринцями, цю зустріч провів на лаві для запасних.

Уже на 7-й хвилині Аталанта вийшла вперед. Ілічич віддав розкішну розрізну передачу між декількох гравців Венеції до штрафного майданчика, куди вбігав Пашалич. Хорват у дотик прошив голкіпера гостей – 1:0.

За п’ять хвилин Пашалич оформив дубль. Хорватський півзахисник обігрався у стіночку біля штрафної зони суперника з Муріелем і вийшов віч-на-віч з голкіпером. Гравець бергамасків впевнено реалізував вихід, пробивши сильно у кут воріт – 2:0.

Попри два пропущені м'ячі, гравці Венеції не опустили голову, а навпаки почали грати агресивніше попереду і ловити Аталанту на помилках. У середині тайму Тома Анрі дуже небезпечно стріляв з меж штрафного майданчика. На щастя для бергамасків, Муссо в стрибку дістав м'яч. Та більше по-справжньому гольових моментів гості організувати не змогли.  Аталанта ж намагалася розіграти "до вірного" і хотіла завести м'яч у ворота суперників, але не виходило.

У другому таймі Аталанта довела рахунок до розгромного. Спочатку Копмайнерс завдав чудового удару з-за меж штрафного майданчика точнісінько у кут воріт – 3:0. Для нідерландця цей гол став дебютним у Серії А.

Потім Муріель накрутив захисника і віддав передачу до воротарської зони на Пашалича, який другим дотиком пробив із розвороту – 4:0. Хет-трик для хорвата в цій зустрічі.

Головний тренер Аталанти вирішив не ризикувати Малиновським, який лише декілька днів тому провів майже увесь поєдинок з Ювентусом.

Після цієї перемоги Аталанта залишається на 4-й сходинці і набирає 31 пункт.