Обшуки Української Асоціації Футболу. Деталі спецоперації НАБУ

Related video

Початок дня 5 червня видався не дуже приємним для працівників УАФ. З самого ранку представники НАБУ прибули до Будинку футболу та розпочали обшуки.

Втім, як з’ясувалося згодом, дехто зі співробітників отримав попередження щодо обшуків та пораду залишитися вдома і не з’являтися на робочому місці. За інформацією ЗМІ, не були на робочому місці і керівники Асоціації (зокрема президент організації Андрій Павелко перебуває в Парижі на Конгресі ФІФА).

Згодом вже НАБУ на своїй сторінці підтвердило інформацію щодо обшуків у будівлі Асоціації футболу України і навіть конкретизувало причину таких дій.

За повідомленням представників Антикорупційного Бюро, вони діяли згідно з ухвалою суду і розслідування щодо можливих зловживань при закупівлях коштом державного бюджету робіт та послуг із будівництва футбольних полів зі штучним покриттям.

UPD. Президент ФФУ/УАФ дуже цікавим чином прокоментував ті події, що сталися в офісі організації.

69-й Конгрес ФІФА переобрав Джанні Інфантіно на новий президентський термін. Крім того, Конгрес, який відбувся в Парижі…

Опубліковано Андрієм Павелком Середа, 5 червня 2019 р.

 

Зокрема він когось назвав ворогами українського футболу:

Ворогам українського футболу скажу лише одне: не дочекаєтеся! В УАФ все добре, команда працює в штатному режимі і ми готуємось до надважливих для України поєдинків

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також