Очевидний прогрес! Україна мінімально б’є Північну Ірландію в матчі десятка гольових моментів

Збірна України набирає хід

Склад

Після невдачі з Бахрейном Андрій Шевченко вдався до замін на поєдинок з Північною Ірландією. До старту збірної України повернувся досвідчений Андрій Ярмоленко, який у цьому матчі вивів команду з капітанською пов’язкою:

Гол Зубкова

Ярмоленко вже на першій хвилині загрожував воротам Пікока-Фаррелла. Півзахисник Вест Гема обігрався з Яремчуком і з кута штрафного майданчика гостей пробивав у дальній кут – м’яч пройшов поруч зі стійкою.

Господарі на швидкості намагалися ловити оборону Північної Ірландії. На 9 хвилині Зубков відіравався від захисників суперника і відпасував під удар Яремчуку. Удар форварда бельгійського Гента Пікок-Фаррелл потягнув на кутовий. Саме цей стандарт став для гостей фатальним. З подачею Шапаренка суперники збірної України впоралися, а от навіс Караваєва на Зубкова, мабуть, зачарував британців, які просто дивилися, як м’яч після удару головою вінгера Ференцвароша влітає у сітку воріт Пікока-Фаррелла – 1:0!

Photo by Maja Hitij/Getty Images

Натхненні успіхом українці продовжили тиснути на опонентів і лише дивом рахунок до перерви не змінився. Ярмоленку або бракувало влучності, або захисники блокували його небезпечні удари. Малиновський лише раз спробував застосувати свою гармату – вище воріт. Яремчук навіть з офсайду змарнував нагоду, пробивши в голкіпера з декількох метрів.

Свій козир у вигляді стандартів збірна Північної Ірландії показала на 36 хвилині. Подачу зі штрафного ударом головою завершував Браун – Бущан у класному стрибку відбив м’яч.

Заміни Шевченка у перерві

На другий тайм Андрій Шевченко випустив замість Зубкова та Яремчука – Марлоса і Бєсєдіна. Такий хід тренера українців не додав свіжості та креативу команді. Гравці Північної Ірландії заволоділи ініціативою, хоч і не турбували Бущана своїми ударами.

На 73 хвилині на полі з’явився сенсаційний новачок заявки збірної на Євро Георгій Судаков. Майже одразу вихованець Шахтаря міг допомогти Україні забити. Півзахисник отримав передачу від Марлоса, обіграв Балларда і відпасував Ярмоленку. Вінгер Вест Гема м’яч обробив і з розвороту пробив під стійку воріт Пікока-Фаррелла – сейв голкіпера гостей.

У компенсований до другого тайму час підопічні Шевченка забили другий м’яч, але польський рефері Шимон Марциняк резонно гол Бєсєдіна скасував. У момент удару/передачі від Марлоса нападник забіг в офсайд. Міг останнім ударом у матчі забити Марлос, але м’яч після спроби бразильського українця з правої пройшов поруч зі стійкою воріт суперника.

Підсумкові 1:0 – збірна України нарешті перемагає і в хорошому настрої продовжує підготовку до Євро-2020!