Домашня сторінка Актуально Очікували кращого? Оцінки гравців збірної України за матч з Англією

Очікували кращого? Оцінки гравців збірної України за матч з Англією

11 читачів онлайн
1
9,032

Дива не сталося…

Збірна України поступилася у чвертьфіналі Англії з рахунком 0:4 і вилетіла з Євро. Завдяки даним статистично-аналітичною платформи Instat, можна побачити, хто був найпродуктивнішим у складі нашої національної команди у грі з англійцями, а хто найгіршим. Найвищий Instat-індекс серед гравців збірної України у Віталія Миколенка328 балів. Для порівняння, схожа оцінка у центрального захисника Джона Стоунса (319 балів), але при цьому він має лише 9-й найкращий Instat-індекс у свої команді!

Другим у складі збірної України став Олександр Зінченко – 293 бали. За ним Шапаренко (290 балів) Макаренко (289 балів), який вийшов у другому таймі і провів 26 хвилин, Караваєв (283 бали), Сидорчук (279 балів), Забарний (275 балів), Бущан (266 балів), Матвієнко і Кривцов (по 262 бали).

До трійки найгірших гравців, які мають найнижчий Instat-індекс, увійшли Роман Яремчук (258 балів), Віктор Циганков (244 бали) та Андрій Ярмоленко (243 бали).

Скрін із сайту football.instatscout.com

У збірної Англії найкращим став Гаррі Кейн, який у матчі з Україною відзначився двома забити м’ячами. Instat-індекс нападника збірної Англії склав 418 балів! Другим став Люк Шоу, який здійснив два асисти – 401 бал.

Також дуже красномовний загальнокомандний Instat-індекс збірної України, який становить 275 балів. Тоді як у збірної Англії він склав 342 бали.

До уваги новому тренеру збірної. Неймовірний Кочергін приніс перемогу Зорі в битві з Інгульцем

Луганська Зоря після невдачі у стартовому матчі сезону з Олександрією завітала в гості до …