Один у полі не воїн. Гравець збірної України забив у Серії А. ВІДЕО

Українець забив свій дебютний м’яч цього сезону.

У 33-му турі Серії А Лечче Євгена Шахова приймав вдома Фіорентину. Український футболіст цей матч розпочав з лави для запасних. Запитання про переможця в цьому поєдинку було знято в першому таймі. Фіорентина тричі забила ще до перерви: К’єза (6 хв), Геззаль (38 хв), Кутроне (40 хв).

Євген Шахов з’явився на полі лише на 71-й хвилині зустрічі і згодом відзначився голом. Вера прострілив з лівого флангу на одинадцять метрів, де стояв ніким не прикритий Шахов. Українець в дотик пробив у дальній кут – 1:3 (момент гола на 3:20). Однак, на більше господарі поля не спромоглися.

Для Євгена Шахова цей гол став першим  у Серії А цього сезону. Наразі Лечче перебуває в зоні вильоту. Команда посідає 18-ту сходинку і має 29 пунктів.

Нагадаємо, Євген Шахов відіграв 7 матчів за збірну України. Востаннє він виходив у поєдинку відбору до Чемпіонату Європи 2020 проти Сербії.