Домашня сторінка Актуально Один українець забиває, а інший привозить! Драма у матчі кваліфікації Ліги чемпіонів. ВІДЕО

2 читачів онлайн
11
53,229

Гравець збірної України впевнено реалізував свій момент

Ференцварош у першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів здолав празьку Славію. Угорський клуб вдома переміг з рахунком 2:0 і один із м’ячів забив український півзахисник Ігор Харатін. На 49-й хвилині зустрічі інший українець, який виступає за Славію, Тарас Качараба у своєму штрафному майданчику сфолив на Узуні і арбітр матчу вказав на позначку.

Виконувати одинадцятиметровий взявся Ігор Харатін, який є штатним пенальтистом у Ференцвароші. Футболіст пробив точно у правий від голкіпера кут – воротар, хоч і вгадав напрямок польоту м’яча, але не зміг його дістати. Після цього рахунок у поєдинку став 2:0.

Animated GIF

Варто відзначити і перший гол у цій зустрічі. Наприкінці першого тайму Тарас Качараба забив у власні ворота. Але провини українського захисника в цьому автоголі немає. Оборонець у підкаті випередив гравця Ференцвароша і відпасував на свого голкіпера Ондржея Коларжа. Воротар дуже незграбно зіграв на прийомі у цьому епізоді і м’яч прокотився у нього під ногою. Так рахунок став 1:0.

Утім, перемога 2:0 ще не гарантує Ференцварошу вихід до плей-оф кваліфікації Ліги чемпіонів. За тиждень на команди чекає матч-відповідь, який пройде у Празі.

Запалює не лише Малиновський! Гравець збірної України забив крутий м’яч, але команда програла. ВІДЕО

Українець відзначився дебютним голом за новий клуб …