Домашня сторінка Актуально ОФІЦІЙНЕ знущання Лозанни. Одна людина вирішила долю матчу Швейцарія – Україна

ОФІЦІЙНЕ знущання Лозанни. Одна людина вирішила долю матчу Швейцарія – Україна

4 читачів онлайн
5
16,074

Рішення, за яке соромно.

Спортивний арбітражний суд Лозанни (CAS) залишив у силі рішення Контрольно-дисциплінарного комітету УЄФА щодо скасованого поєдинку Ліги націй сезону-2020/2021 Швейцарія – Україна, який мав відбутися 17 листопада 2020 року, повідомляє офіційний сайт УАФ.

Разом із тим, у своїй ухвалі CAS відзначив: «У матеріалах немає конкретних доказів, які підтверджують, що апелянт (УАФ – ред.) не діяв відповідно до протоколу, або що він був іншим чином недбалим або необережним у захисті гравців від COVID-19. Ніхто просто не міг передбачити, або спрогнозувати дії місцевих швейцарських органів влади у зв’язку з їхнім рішенням про карантин. Будь-яка національна збірна команда могла зіткнутися із ситуацією, яку можна порівняти із ситуацією з УАФ, що також демонструє справа Норвегії. Відповідно, апелянт не винен, а є ще однією випадковою жертвою пандемії COVID-19».

Нагадаємо, що відповідно до рішення КДК УЄФА збірній України присуджено технічну поразку з рахунком 0:3. Підставою для скасування цього поєдинку стало рішення головного лікаря швейцарського кантону Люцерн, який відправив національну збірну України на карантин, що унеможливило вихід команди Андрія Шевченка на поле для проведення матчу.

Читайте також: Зінченко протистоятиме супербомбардиру! Усі пари 1/4 та 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Шахтар змінює вектор? В Італії підтвердили факт перемовин з відомим тренером

Донеччани почали пошуки нового наставника …