ОФІЦІЙНО! Карпати визначилися із майбутнім в УПЛ

Відома доля матчу Маріуполь — Карпати.

Карпати офіційно повідомили УПЛ, що не зможуть приїхати на матч із Маріуполем. Про це інформує офіційний сайт Української Прем’єр-Ліги:

Сьогодні до УПЛ надійшов лист від ФК Карпати, в якому львівський клуб поінформував Лігу про неможливість взяти участь у матчі 29 туру Маріуполь — Карпати, який був запланований на 4 липня в Маріуполі.

Враховуючи, що для львів’ян це повторна неявка на гру (нагадаємо, через фінансові проблеми не відбувся перенесений матч 24 туру Карпати — Маріуполь), згідно з Регламентом змагань, команда має бути виключена зі змагань.

Дирекція УПЛ передала матеріали справи на розгляд Контрольно-дисциплінарному комітету УАФ

View this post on Instagram

Сьогодні до УПЛ надійшов лист від ФК «Карпати», в якому львівський клуб поінформував Лігу про неможливість взяти участь у матчі 29 туру Favbet Ліги «Маріуполь» — «Карпати», який був запланований на 4 липня в Маріуполі. Враховуючи, що для львів’ян це повторна неявка на гру (нагадаємо, через фінансові проблеми не відбувся перенесений матч 24 туру «Карпати» — «Маріуполь»), згідно Регламенту змагань, команда має бути виключена зі змагань. Дирекція УПЛ передала матеріали справи на розгляд Контрольно-дисциплінарному комітету УАФ.

A post shared by Українська Прем'єр-Ліга (@upl.ua) on Jul 3, 2020 at 2:58am PDT

Таким чином, КДК УАФ тепер має виключити Карпати зі змагань.

Нагадаємо, у львівському клубі великі проблеми з фінансуванням. Про свою готовність допомогти Карпатам вже заявляв президент Руха Григорій Козловський. Врятувати клуб готовий був і мер Львова Андрій Садовий.

Ігор Циганик в ефірі #ЦиганикLive розповів, що якщо Карпати не дограють нинішній сезон, то можуть не отримати ліцензію на наступний сезон. У зв’язку з цим може бути запущена процедура банкрутства, яка нестиме за собою великі наслідки.

Читайте також: Осоромилися і одразу супертрансфер! Ліверпуль купує одинадцятиразового чемпіона.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також