Олег Блохін. Як призначати пенальтистів

Related video

Нещодавно визначилися пари півфіналів Кубка України. Олег Блохін та Ігор Бєланов визначали долю чотирьох півфіналістів, серед яких не знайшлося місця Динамо. Кияни програли Шахтарю в надзвичайно драматичному матчі. 

Олег Блохін поділився своїм досвідом щодо призначення пенальтистів. Також володар Золотого М’яча розповів і про те, як сам виконував пенальті:

Я перший раз виконував пенальті у Ростові. Пацану було 18 років, а мене поставили пенальті виконувати. І я не забив, влучив у стійку. Я думав, що Коман Михайло Михайлович мене з’їсть. Я взагалі виконував 35 пенальті, із них 4 не реалізував. 

Ігор Бєланов теж поділився своїми емоціями від виконання пенальті:

Коли мене збив захисник Буланов. Дивлюся, Олег, Толік Дем’яненко і Вова Бессонов радяться. Я думаю, поки вони радяться, то я піду бити. Я одесит, думаю, як не влучу, то поїду собі в Одесу. Я реалізував пенальті тоді. Якщо б ні – я, певно, з роздягальні тоді б не вийшов. Вони б мене вбили! 

Крім того, Ігор Бєланов звернувся до Мірчі Луческу:

Я хотів би попросити Мірчу Луческу, щоб він не говорив про Лобановського так. Це неправильно. Людини вже немає, і не треба говорити, хто кращий, хто гірший.

На що Олег Блохін заперечив:

Він же не наш. Тому може гооврити, що хоче. Якби був наш, то ми б йому дали де-небуть … 

Блохін порівняв нинішній рівень чемпіонату з тим, коли ще сам тренував: 

Коли я тренував, Дніпро був, Металіст, Зоря була хороша, Карпати теж, Чорноморець ще спробуй обіграти. Було, мабуть, 5-6 команд із високим рівнем. А зараз рівень чемпіонату знизився, тільки Динамо і Шахтар. Решта веде боротьбу за трійку. Я бачив декілька матчів. Динамо грає з кимось, суперники всією командою стоять у штрафному. У них одне завдання – лиш не пропустити. Зіграли внічию – то це вже досягнення. З Шахтарем така сама ситуація.

А якщо лідери зіграли невдало з маленькою командою, я на власному досвіді знаю, то одразу тренер поганий, команда погана, грають погано. 

Фото Getty Images

Які шанси у СК Дніпро-1 та Інгульця? Це все-таки Кубок! Я думаю, таким командам можна сподіватися на пенальті. Грати від оборони, на контратаках, використовувати стандарти. Але це якщо вдається центр поля перейти. Буває, що футболісти стоять у штрафному і чекають, коли команда моменти створюватиме. А коли насичена оборона і 11 футболістів у штрафному, то будь-якій команді складно грати. Навіть Барселоні чи Манчестер Сіті. Але якщо такі маленькі команди проваляться в обороні у матчі з Шахтарем чи Зорею, то це катастрофа.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також