Львівські Карпати отримали нового тренера – ще зовсім трохи і ця фраза не викликати жодного подиву. Схоже, керівництво левів залишилось незадоволеним результатами, які демонстрували Карпати під керівництвом вже колишнього головного тренера – Сергія Зайцева.

Хоч після Серхіо Наварро львів’яни почали набирати очки, здобули довгоочікувану гостьову перемогу. 1 перемога, 5 нічиїх та 2 поразки – тренерський доробок Зайцева на чолі Карпат. Серед нічийних результатів – 1:1 у матчі із Динамо. Назвати такі виступи негативними можна з натяжкою, адже з одного боку львів’яни залишаються в зоні вильоту, а з іншого від восьмої сходинки їх відділяє лише 1 очко.

Втім, увесь тренерський штаб на чолі із Сергієм Зайцевим залишив Карпати. Новим головним тренером став Олег Бойчишин. До цього новоспечений керманич працював у структурі клубу і виконував обов’язки заступника директора футбольної школи Карпат. До нового тренерського штабу також увійшли Альберто Еспаріс, Богдан Стронцицький та Даріо Друді. До речі, як повідомляють ЗМІ, саме останній дефакто буде тренувати команду.

Справа в тому, що Даріо Друді не має необхідної ліцензії для того, щоб офіційно бути головним тренером клубу УПЛ. Цікаво, що без ліцензії Друді вже тренував Кропивницьку Зірку, щоправда згідно документів він не вважався наставником команди. Тоді юридично головним тренером був Віктор Догадайло. Та фактично саме аргентинець керував усім тренувальним процесом кропивничан. Тому за документами Друді є асистентом головного тренера, а от на ділі все може бути зовсім інакше.

Олег Бойчишин виявився єдиним у структурі клубу, хто має право бути призначеним на головну посаду та ще ні разу не керував львівською командою. Новий керманич левів має доволі скромний тренерський досвід. Бойчишин не тривалий час керував естонським Сантосом та литовським Утенісом.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажте більше за Новак Олександр
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Шахтар – Ліон. Атмосфера навколо матчу

Шахтар заключний матч групового етапу Ліги Чемпіонів проводив на домашньому стадіоні київс…