Зараз я працюю як тренер-консультант. Допомагаю футбольному клубу Жемчужина. Намагаюсь перелаштувати тренувальний процес, приділити більше уваги індивідуальним діям футболістів. Хочеться постійно бути у футболі. Ця пауза творча, надіюсь, що вона не затянеться довше.


Дуже велика група покинула нас. Не одна- дві людини, плюс травмовані… І ця помилка, я сподіваюсь, у майбутньому у мене не повториться. Я буду намагатись втримувати хлопців.

Про троллінг журналістів (див. відео!):
Це не було підготовлено, це було спонтанно. Аналізую ту ситуацію: десь може тієї агресії, на яку звертали увагу журналісти, зараз не було.  Навіть десь грубої гри – вона нам допомагала. Якраз в цьому чемпіонаті, в нас було більше атакувальних гравців, більш м’яких…

Однозначно, критика мотивувала наших гравців! Вона сприймалась, і ми її правильно аналізували, вона нам допомагала.

У мене багато хороших гравців, з якими я спілкуюсь. Я б навіть назвав цілу групу футболістів: Боровик, Філімонов, Люлька, Коркішко… Це група людей, з якими я б не тільки пішов на війну, а й переміг в ній!

Матч після якого не спалося? Зоря – Чорноморець. Третій тур, п’ята хвилина – пенальті, ми в меншості, знімаємо нападника і закінчуємо 4:0. Після того матчу у нас була не надто приємна розмова, навіть з керівництвом, з генеральним директором Керницьким. Але тоді ми знайшли в собі сили зібратись і довести, що ми  не просто приїхали захищати кольори Чорноморця, а доводити, що ми найкращі, теж вміємо досягати результата!
Я дуже сподіваюсь, що зараз покоління стане професійнішим. І що будуть свої одесіти, які гратимуть та тішитимуть уболівальників. Колись були інші гроші, і ті молоді одесити, які трішки про себе заявляли, отримували високі зарплати, купували авто, розуміли, що життя вдалося. І життя їх било!

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в BEBETO-ROMARIO
Закриті коментарі

Перевірте також

Еліна Світоліна. Про відверту фотосесію, бокс та Роналду

Повне інтерв'ю Романа Бебеха з Евеліною Світоліною із Лондона. Дізнайся більше про одну із…