Після нічиєї з Олександрією Олександр Хацкевич ексклюзивно для FootballHub розповів про тих нападників, які зараз є в його команді та оцінив їхню гру.

Олександр Хацкевич:

Олег Романович Лужний на правому фланзі оборони? Ми такий варіант не розглядали.

Чому Де Пена вийшов на позиції форварда? Він на цій позиції грав і ефективніший при грі із командою, яка закривається. Тут індивідуальні його якості. Плюс на другому поверсі він себе досить комфортно почуває, вибирає позицію, той же удар головою в першому таймі і в підіграванні він достатньо хороший. Тут у нас великого вибору саме в нападі не було.

Русин? Йому команда створила момент, він його реалізував. Він футболіст, який залежить від інших, сам він не зробить момент. Ще працювати і працюват. Сьогодні у нас була індивідуальна робота у хлопців, які не готувалися до гри. Де були і Соль і Бєсєдінж. Вербича немає. Але там видно що є клас, тобто майстерність. Тут ще треба над цим компонентом працювати. Але якщо ти виходиш в команді Динамо ти повинен давати результат.

Вербич? Його прооперували. Гадаю, що його важко буде побачити у цьому сезоні.

ФОТО: benjaminverbic7

Георгій Цитаїшвілі:

Скільки моментів ми створили, просто не можемо їх реалізувати, не вистачає Соля і Бєсєдіна. У нас немає чистого нападника. Ми туди доставляємо м’ячі, а там вже закінчується все без удару.
Взаємодія на фланзі з Миколенком? Я його давно знаю, ще з академії. Моя рідна позиція праворуч і я потихеньку звикаю грати зліва. На такому рівні не так легко, як в дублі грати зліва. Тільки розганяєшся — вже фолять одразу. Не можу розігнатися, не можу обіграти, незадоволений своєю сьогоднішньою грою.

Віталій Буяльський: 

Коли в обороні 3 лівоногих футболіста, то важко. Коли віддаєш їм передачу, то думаєш, під яку ногу віддати пас. Нам півзахисникам трохи було незручно.

Читайте також: Неадекватна поведінка фанатів. У Другій Лізі піротехнікою полювали на футболіста. ВІДЕО

 

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Ексклюзивно
Закриті коментарі

Перевірте також

Україна на Євро. З ким збірна зустрінеться у групі?

Україна на Євро-2020. І уже приблизно зрозуміло, хто головний суперник нашої команди в гру…