Олександр Хацкевич: Маршрут прокладений. Знаємо, де будемо жити і на якому стадіоні грати

За результатами жеребкування 1/16 Ліги Європи Динамо зіграє проти грецького Олімпіакоса.

Головний тренер Динамо Олександр Хацкевич поділився враженнями від жеребкування: – Маршрут вже прокладений. В минулому році вже літали з Марбельї до Греції. До цього я літав дивитись матч Олімпіакоса з АЕКом. Знаємо, куди летимо, де будемо жити, на якому стадіоні гратимемо. Найголовніше – відпочити і добре підготуватися, зібрати інформацію. Наскільки я знаю, «Олімпіакос» не в кращому стані, але це команда з ім’ям, команда з історією. У Греції всім командам важко.

Півзахисник Динамо Віталій Буяльський: – Я задоволений. У минулому році ми дивились, як грав АЕК з Олімпіакосом. Вони дуже потужна команда. Потрібно буде тримати м’яч внизу, бо з ними дуже важко боротись.

Легенда та скаут Динамо Олександр Заваров: – Друга гра у Києві. Греки не дуже люблять мороз, тому я думаю, що найважливіше – це пройти цей етап у лютому. А далі вже буде легше.  

Перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи «Олімпіакос» – «Динамо» зіграють 14 лютого у Греції, матч-відповідь – 21 лютого в Києві.

Динамо про жеребкування Ліги Європи

Не хочемо взимку втрачати когось із гравців ©Хацкевич, Буяльський та Заваров поділились враженнями від жеребкування Ліги Європи🔥Для FC Dynamo Kyiv маршрут у Грецію знайомий😉

Опубліковано FootballHub Понеділок, 17 грудня 2018 р.

Повідомте нам, якщо ви помітили проблему
ПОВІДОМИТИ ПРО ПРОБЛЕМУ

Дякуємо! Ваше повідомлення було відправлено.

Вибачте, виникла помилка сервера!

Читайте також