Домашня сторінка Актуально Олександр Хацкевич: Мораєс сидів переді мною – і брехав…

Олександр Хацкевич: Мораєс сидів переді мною – і брехав…

0 читачів онлайн
1
3,800

Тренер Динамо жорстко пройшовся по нападнику Шахтаря.

Як повідомляє Футбольний Клуб, наставник Динамо Олександр Хацкевич прояснив ситуацію з командним конфліктом Динамо з Мораєсом:

Коли тільки пішли чутки про Мораєса, президент клубу Ігор Суркіс попросив мене переговорити з гравцем. І ось Мора сидить у моєму кабінеті, дивиться в очі і запевняє: ні, тренер, це неправда, я – динамівець! За деякий час знову з’являється така інформація. Президент вже особисто викликає Мораєса, каже, мовляв, я все ще чекаю, щоб приїхав твій агент, давай прийдемо до якогось рішення: хочеш грати у нас – чудово, ні – значить ні. Але ти мені чесно скажи: Шахтар вів з тобою переговори? Той знову: ні, ви що, я ні за яких умов у Шахтар не піду!..

Потім ще були зустрічі і розмови – з тим же результатом. У підсумку всі ми бачимо, де зараз Мораєс. Знаєте, як футболіст Мора – супер, і як людина – теж. Він просто зробив одну помилку. Потрібно було знайти в собі сміливість і чесно про все сказати. А то виходить, коли ми були в Іспанії на зборах, він приїхав, три дня потренувався і попросив відпустити його через проблеми зі здоров’ям. Потім же виявилося, що він в цей час проходив у Шахтарі медогляд…

Або ситуація після нашої перемоги над Гірниками в Харкові, у 27-му турі чемпіонату України 2017/18, коли ми до трьох очок скоротили відставання. Мораєс тоді вийшов на заміну наприкінці матчу, ми виграли, всі задоволені – шанси на чемпіонство ще є.

Повертаємося до Києва, на наступний день тренування, я йому кажу: «Мора, готуйся до наступного поєдинку, дуже важлива гра, нам не можна втрачати очки». А він відповідає, мовляв, не можу – спина болить. “А як же ти вчора виходив? Остання заміна, раптом щось би сталося?” – питаю.

Він пояснити толком нічого не може, потім раптом заявляє, що йому треба летіти до Барселони. Більше за нас він жодного разу не зіграв. Тому президент і всі інші взяли це близько до серця. Людина сиділа перед ним, сиділа переді мною – і брехала… 

Нагадаємо, що Мораєс пояснив свій вчинок непрофесійним ставленням з боку Динамо.

Завантажити більше пов'язаних статей
Завантажити більше в Актуально
Закриті коментарі

Перевірте також

Втрата в збірній України. Термінова ротація від Шевченка

Травма Микити Бурди, яку він отримав у матчі Динамо проти Ворскли, виявилася достатньо сер…