Олександрія – Динамо. Суперечливе суддівство та бойова команда Шарана

Після домашньої перемоги над Колосом, Динамо поїхало в гості до Олександрії.

У складі киян були певні втрати, Де Пени не було в заявці на матч через травму, яку він отримав у грі з Колосом, а також був відсутній лідер Динамо Віктор Циганков. Проте повернулися Миколенко і Буяльський, які відбули свої покарання. На вістрі атаки вийшов Русин, а Соль так і не з’явився на полі. Для Динамо це був важливий матч, оскільки кияни могли у разі перемоги вийти на другу позицію в чемпіонаті, після поразки Зорі у грі з Десною.

Перша небезпека сталася біля воріт Динамо на початку матчу. Після подачі Лучкевича до штрафного майданчика, Шабанов вибив головою на правий фланг. Стецьков виграв повітря у Караєва і повернув м’яч до воротарської зони. Бущан помилився на виході, Задерака скористався моментом і спробував перекинути воротаря. Проте удар головою вийшов слабким і голкіпер киян зумів виправити свою помилку.

Перший момент у динамівців виник всередині тайму. Караваєв в дотик скинув на Вербича, який змістився до центру і пробив з лінії штрафного майданчика у ближню дев’ятку. Воротар Олександрії Паньків впорався з ударом словенця.

На 30-й хвилині матчу кутовий виконувала Олександрія. Миколенко випередив Довгого в боротьбі на другому поверсі. Від голови захисника Динамо м’яч полетів під поперечку, але Бущан вчасно зреагував і забрав його до рук.

Під кінець тайму гості відкрили рахунок у матчі. Після подачі з кутового Попов стегном перевів далі на Миколенка, який в дотик прострілив до воротарського майданчика, де стояв неприкритий Шабанов. Центральний захисник Динамо без проблем відправив м’яч до сітки воріт суперника – 0:1.

Майже одразу Олександрія могла відігратися. У доданий до першого тайму час Довгий розіграв непогану комбінацію із Сітало і пробивав з-за меж штрафного майданчика, але м’яч полетів рівно по центру воріт, що дозволило Бущану без проблем забрати його до рук.

На початку другого тайму Олександрія залишалася в меншості. Олексій Довгий намагався пробити через себе у штрафному майданчику Динамо, але влучив у голову Попова, який вибивав м’яч головою. Арбітр матчу Можаровський показав півзахиснику Олександрії другу жовту і той покинув поле.

Та Олександрію це не зупинило і команда Шарана мала непогану можливість зрівняти рахунок. Третьяков подав з правого флангу і Задерака, випередивши Миколенка, завдав удару з лінії воротарського майданчика головою прямо під поперечку – Бущан перевів м’яч на кутовий.

Попри натиск господарів поля знову забило Динамо. Сидорчук віддав непогану розрізну передачу на Шепелєва, який увірвався до штрафного майданчика і подав з лінії поля у воротарську зону, де вже стояв Буяльський, який головою пробив у самісінький кут воріт – 0:2. Слід відзначити, що захисники Олександрії були переконані, що м’яч покинув межі поля і тому зупинилися.

Проте сумували фанати Олександрії недовго. Вже під час наступного кутового господарі поля заробили право виконати пенальті. Сидорчук небезпечно зіграв у штрафному майданчику. Капітан Динамо вибив м’яч ногою, прямо перед головою у Сітала. Юрій Мажоровський розцінив цей момент, як фол і вказав на 11-метрову позначку. Слід зазначити, що в цьому моменті арбітр не показав гірчичника Сидорчуку , як зробив це у моменті з Довгим. Гречишкін без проблем реалізував пенальті, розвівши м’яч і Бущана по різних кутах – 1:2.

Після цього голу господарі поля відчули піднесення і понеслися відігруватися. Динамівці були змушені відбиватися усім складом на своїй половині від 10-х гравців Олександрії.

Проте на 85-ій хвилині Динамо підловило Олександрію на контратаці. Піварич, який вийшов на заміну замість Русина, прорвався по лівому флангу і прострілив до штрафного майданчика. М’яч дійшов до Шепелєва, який стояв абсолютно сам на дальній стійці. Півзахисник Динамо пробивав у дальній кут воріт, м’яч влучив у штангу, але першим на добиванні був Миколенко – удар з правої і м’яч у воротах – 1:3.

Перемога у непростому матчі повертає Динамо на другу сходинку УПЛ.