Олександрія – Динамо. Володарі медалей: Повернення короля

Святковий настрій в Олександрії був ще до початку матчу з Динамо.

Місцеві вболівальники чекали нагородження бронзовими медалями своїх улюбленців, які приймали срібних призерів сезону УПЛ.

Фото FootballHub

З перших хвилин господарі, які цього сезону добряче насолили динамівцям (і перемагали їх, і грали внічию), заволоділи інціативою. Виділявся у складі Олександрії Кирило Ковалець, який став одним із основних героїв першого тайму.

Олександрія загрожувала напівмоменти, але справжню небезпеку створили саме гості. Спочатку Русин обікрав Паньківа і з близької відстані не переграв новоспеченого гравця збірної України. А на 21 хвилині Динамо забило. Де Пена подав у штрафний майданчик на Русина, який класним скидканням асистував Циганкову. Капітан Динамо із декількох метрів, випередивши захисника, відправив м’яч у сітку порожніх воріт Олександрії – 0:1.

Після  гола у гостей почалися проблеми… Спочатку Кенджора отримав ушкодження і не зміг продовжити гру (поляка змінив Шапаренко!). Тактичний хід Хацкевича із переміщенням Алібекова на правий фланг захисту провалився дуже швидко. Ахмед у цьому матчі сфолив (як здалося) двічі і обидва рази арбітр зустрічі Юрій Можаровський показав динамівцю жовту картку – вилучення на 32 хвилині.

Ковалець, який заробив для Алібекова другу жовту і ще кілька разів непогано загострював на 37 хвилині, ледь не підловив Бущана підступним ударом у ближній кут воріт. Проте голкіпер віце-чемпіонів із ударом півзахисника Олександрії впорався.

Другий тайм розпочався із двох класних нагод у Динамо. Спочатку Циганков змарнував свій шанс оформити дубль, промахнувшись із добивання після удару Бєсєдіна. А за пару хвилин сам Бєсєдін не зумів переграти Паньківа – сейв ногою голкіпера олександрійців.

Господарі стадіону Ніка відповіли цікаво розіграним штрафним і ударом Артема Сітала після кутового – небезпечно, але без гола.

За Динамо своє слово сказаві лідер. Бєсєдін зачепився на чужій половині поля за м’яч і віддав на Циганкова. Віктор прибрав одного захсиника, потім іншого і пробив у кут воріт Паньківа – без шансів для гокліпера Олександрії, 0:2.

Майже одразу Протасов мав скорочувати відставання для господарів. Класна контратака завершилася ударом гравця Олександрії з 10 метрів. Перед Протасовим був лише Бущан, якого півзахисник господарів перебив разом із воротами Динамо.

На останніх хвилинах вболівальники на трибунах заспівали гімн, слухаючи який команди завершили матч небезпечним моментом від Дуелунда.

Динамо перемагає Олександрію 2:0, яка тепер святкуватиме, відпочиватиме і готуватиметься до старту у Лізі Європи. Провальний сезон кияни ж намагатимуться забути і після короткого відпочинку розпочнуть підготовку до нових перемог. Питання тільки, чи з Хацкевичем?